مشاوره تلفنی روانشناسی

مشاوره تلفنی با موبایل از جمله خدمات روانشناسی فوری محسوب می‌شود که به شما کمک می‌کند در مواجهه با بحران‌ها و مشکلات مختلف در هرجا که هستید با یک متخصص تماس گرفته و از او در مورد حل مسائل خود مشورت بگیرید. برخی از خطوط تنها برای شماره‌های ثابت طراحی شده‌اند اما مشاوره با موبایل محدودیت‌ها را از میان برداشته و شما می‌توانید در هر زمان و مکانی با مشاورین مکالمه داشته باشید. همچنین مشاوره با گوشی همراه این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در زمینه‌های مختلفی اعم از خانواده، اعتیاد، جنسی و… سوالات خود را مطرح نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تلفنی روانشناسی

برخی از مراکز مشاوره تنها دارای خطوطی هستند که تماس گرفتن با آن‌ها تنها از طریق تلفن ثابت امکان پذیر است. این امر بسیاری از مراجعان را محدود کرده و باعث می‌شود آن‌ها در مواقع بحرانی یا زمانی که شرایط صحبت کردن در خانه وجود ندارد از دریافت خدمات مشاوره محروم بمانند. در مقابل، مشاوره تلفنی روانشناسی با گوشی همراه به شما این امکان را می‌دهد که از هرجایی از طریق خط موبایل خود با مشاورین تماس گرفته و در مورد مشکلات خود از آن‌ها کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید : مشاوره جنسی تلفنی

مزایای مشاوره تلفنی روانشناسی با موبایل

مشاوره با گوشی همراه مزایای مختلفی دارد که می‌تواند نسبت به مراجعه حضوری برای بسیاری از افراد ارجحیت داشته باشد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

صرفه جویی در وقت

بسیاری از افراد در برخی مناطق کشور به مراکز معتبر دسترسی ندارند و یا حتی در صورت دسترسی به دلیل مشغله‌های روزمره وقت این را ندارند که به صورت حضوری به درمانگران مراجعه کنند. مشاوره با موبایل با برداشتن این مانع به شما کمک می‌کند از هرجای کشور با بهترین و معتبرترین مراکز تماس بگیرید و در مورد مشکلات خود با روانشناسان یا مشاوران متخصص گفت‌وگو کنید. 

صرفه جویی در هزینه‌ها

رفت‌وآمدهای حضوری، هزینه‌های اضافه‌ای را به مراجعین تحمیل می‌کند که همین امر می‌تواند شما را از مراجعه منصرف کند یا باعث شود دائماً این مسئله را پشت گوش بیاندازد؛ اما در مراجعه تلفنی می‌توانید در این زمینه نیز صرفه جویی کرده و نگرانی‌های مالی خود را کاهش دهید.

دسترسی همیشگی

در مراجعه حضوری شما همواره با محدودیت‌های زمانی خاصی روبه‌رو هستید. درمانگران همیشه در دفتر کار خود حضور ندارند و در نتیجه نمی‌توانید هر زمان به آن‌ها مراجعه نمایید؛ اما در مشاوره با موبایل تلفنی، قادر هستید در هر زمان با خطوط در نظر گرفته شده تماس بگیرید و در مورد مشکلات خود یا بحران‌های پیش رو با روانشناسان و مشاوران صحبت نمایید.

آزادی بیشتر در بیان مسائل

مراجعه به روانشناس و مشاور برای بسیاری از افراد آسان نیست. برای مثال برخی افراد در حضور روانشناس احساس معذب بودن می‌کنند و نمی‌توانند آزادانه مسائل خود را مطرح کنند. هرچقدر مشکلات شخصی‌تر و خصوصی‌تر باشند چالش‌ها بر سر مراجعه به روانشناس بیشتر خواهد شد. در این شرایط مشاوره تلفنی روانشناسی به شما کمک می‌کند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید و برای صحبت کردن با یک درمانگر مقاومت کمتری را نشان دهید. 

بیشتر بخوانید : مشاوره ترک اعتیاد تلفنی

موضوعات جلسات مشاوره تلفنی روانشانسی با موبایل

جلسات مشاوره با موبایل نسبت به جلسات مشاوره حضوری هیچ گونه محدودیتی در مورد موضوعات مطرح شده ندارند. از جمله این موضوعات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مشاوره در حوزه کودک و نوجوان
  • مشاوره پیش از ازدواج، مشکلات مرتبط با همسر و مسائل زناشویی 
  • درگیری با اختلالات جنسی نظیر زودانزالی، ناتوانی در رسیدن به ارگاسم یا بی‌میلی جنسی
  • وجود تنش و تعارض در خانواده و ناتوانی در برقراری ارتباط درست با اعضا 
  • درمان انواع اختلالات روانشناسی نظیر افسردگی، اضطراب، وسواس، اعتیاد و … 
  • مشاوره گرفتن در زمینه‌هایی نظیر تحصیل یا مشاوره تلفنی شغلی
  • مشاوره خیانت تلفنی
بیشتر بخوانید : مشاوره ازدواج تلفنی 

نحوه کمک گرفتن از مشاوره تلفنی روانشناسی با موبایل

برای استفاده از خدمات مشاوره با موبایل تنها کافی است با شماره‌های ثبت شده در سایت تماس بگیرید و درخواست ارائه خدمات خارج از سامانه را بدهید. پس از این با مشخص کردن حوزه مشکل خود و پرداخت هزینه در طی کوتاه‌ترین زمان می‌توانید با مشاورین متخصص در حوزه مد نظر خود تماس حاصل کرده و از آن‌ها در این باره کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید : مشاوره کودک تلفنی 

 

برای دریات مشاوره می توانید از طریق شماره 02191002360 با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس بگیرید.

 

سؤالات متداول

آیا می‌توان پس از جلسات تلفنی از خدمات مراجعه حضوری نیز استفاده کنیم؟

بله در صورتی که احساس کنید در جلسات مشاوره حضوری می‌توانید از مزایای بیشتری برخوردار شوید می‌توانید روند جلسات را تغییر داده و از مرکز نوبت جلسات حضوری دریافت نمایید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره