تست خودشناسی, تست سلامت روان

تست وسواس فکری عملی

آزمون وسواس فکری عملی

همین حالا به صورت آنلاین تست را از خود بگیرید.

پرسشنامه 30 سوالی فکری عملی مادزلی 4 نوع مشکل و نشانه اصلی وسواس را می‌سنجد. اضطراب نسبت به موضوعی خاص موجب وسواس فکری و تلاش برای از بین بردن عامل اضطراب‌زا وسواس عملی گفته می‌شود. با انجام این تست می‌توانید به شدت و نوع وسواس خود پی ببرید. بسیاری از بیماران وسواس با وجود اینکه زمان و انرژی زیای صرف از بین بردن اضطراب‌هایشان می‌کنند، اما نسبت به شدت و نیازی که به درمان دارند، آگاهی نداشته و برای دریافت کمک تخصصی مقاومت دارند. نتایج این تست نشان می‌دهد که در هر نوع مشکل وسواسی چند درصد دچار وسواس هستید. به علاوه نمره کلی از تمام وسواس‌ها ارائه می‌دهد.

برای پاسخ به هر سوال دو گزینه درست یا غلط وجود دارد، برای انتخاب گزینه‌ها ابتدا سوال را به دقت بخوانید، اگر در مورد شما صحیح بود و یا در بیشتر مواقع با وضعیت‌تان مطابقت داشت، گزینه درست را انتخاب کنید. اما اگر جمله پرسشی در مورد شما صدق نمی‌کرد و یا به ندرت اتفاق افتاده بود، گزینه غلط را انتخاب کنید.

برای شروع تست ابتدا باید در سامانه کیومایند عضو شده (اگر عضو هستید، وارد حساب کاربری‌تان شوید)، سپس دکمه شروع آزمون را بفشارید تا سوالات نمایان شوند. به همه سوالات پاسخ دهید تا نتیجه تست در پایان ظاهر گردد.

money

رایگان

تحلیل

تحلیل دارد

زمان

15 دقیقه

question-1767877-1502130

30 سوال

همین حالا به صورت آنلاین تست را از خود بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *