تست شخصیت, تست عشق و ازدواج

تست شخصیتی پنج عاملی نئو NEO

آزمون شخصیتی پنج عاملی NEO

همین حالا به صورت آنلاین تست را از خود بگیرید.

تست شخصیت نئو یکی از معتبرترین تست‌هایی است که 5 عامل اصلی شخصیت را بررسی می‌کند. آزمون نئو شش خصوصیت از هر عامل (یعنی در مجموع 30 صفت) را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. این آزمون در دو فرم کوتاه 60 سوالی و بلند 240 سوالی طراحی شده است. با انجام تست رایگان 60 سوالی نئو می‌توانید خصوصیات پررنگ‌تر خود را کشف کرده و دلیل بهتری برای انتخاب‌هایتان بیابید. با وجود اعتبار و روایی بالای تست نئو بدون دریافت مشاوره روانشناسی نمی‌توان برای تشخیص و درمان به آن اکتفا کرد. بنابراین پس از پایان تست نتیجه را به درمانگر خود اطلاع داده تا اقدامات لازم را انجام دهید.

پنج عامل مورد سنجش عبارتند از؛

  • روان‌نژدی (N)
  • برون گرایی (E)
  • تمایل به تجربیات جدید (O)
  • سازگاری و توافق پذیری (A)
  • وظیفه شناسی (C)

پس از انجام تست می‌توانید معنای هر کدام از این عوامل را دریافت کنید. متخصص با در نظر گرفتن دو به دوی بالاترین عوامل، خصوصیات رفتاری شما را در موقعیت‌های مختلف تشخیص می‌دهد (نتیجه آزمون کاردبر بالینی و سازمانی دارد).

5 درجه (از کاملا موافقم تا کاملا مخالفم) برای پاسخ به هر سوال وجود دارد، بهتر است پاسخ ها بر اساس دیدگاه و نظر خودتان باشد، نه آنچه که جامعه انتظار دارد.

برای شروع تست ابتدا باید در سامانه کیومایند عضو شوید (اگر عضو هستید، وارد حساب کاربری‌تان شوید)، سپس دکمه شروع آزمون را بفشارید تا سوالات نمایان شوند. به همه سوالات پاسخ دهید تا نتیجه تست در پایان ظاهر گردد.

money

رایگان

تحلیل

تحلیل دارد

زمان

15 دقیقه

question-1767877-1502130

60 سوال

همین حالا به صورت آنلاین تست را از خود بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *