قرص خودکشی خریدم چیکار کنم

هر دارویی می‌تواند در دوزهای بالا به عنوان قرص خودکشی عمل کند. اما در برخی موارد دوز بالای داروها مرگ دردناکی را رقم خواهد زد. اما چون در بیشتر مواقع از مرگ نجات پیدا می‌کنند، فرد تا مدت‌ها با عوارض ناشی از قرص خودکشی باید دست و پنجه نرم کند. اگر به دنبال یک قرص بی درد برای خودکشی هستید، حتما در حال تجربه رنج زیادی هستید، خودکشی یکی از راه‌هایی که است که شما برای خلاصی از این درد خبر دارید، متخصصان می‌توانند به شما کمک‌ کنند تا سایر راه‌های حل مساله و کم کردن دردهایتان را بیابید.

مصرف قرص خودکشی به دلیل عدم رضایت از زندگی

اغلب کسانی که دارای افکار خودکشی هستند، از وضعیت، شرایط و زندگی که دارند رضایت کافی ندارند و با سوالات مختلفی در ذهن خود درگیرند. مثلا چرا از زندگی لذت نمی‌برند و چرا نمی‌توانند آنطور که انتظار دارند در زندگی موفق شوند.

در واقع این دسته از افکار در ذهن فرد آنقدر زیاد می‌شود که طاقت و تحمل او را از بین می‌برد و افکار خودکشی ایجاد می‌شود. افکار خودکشی نوعی از اختلالات و فشارهای روانی است که بایستی جدی گرفته شود و مشکل هم دقیقا اینجاست که افراد به بیماری‌های روانی همانند بیماری های جسمی اهمیت نمی‌دهند.

در واقع اگر افسردگی را مشابه بیماری سرماخوردگی برای جسم در نظر بگیریم، در صورتی که به آن رسیدگی نشود، تبدیل به بیماری‌های بدتری خواهد شد. سلامت روان در صورتی که جدی گرفته نشود، می‌تواند باعث بروز افسردگی و زمینه‌ساز ایجاد افکار خودکشی در فرد شود. برای آشنایی با انواع افسردگی کلیک کنید.

ایجاد یک فرصت دوباره برای زندگی

در واقع کسانی که به مرحله تصمیم بر خودکشی می‌رسند و به دنبال قرص خودکشی هستند، هیچ روزنه امیدی برای برگشتن به زندگی نمی‌بینند و به آخرین قدم، که اتمام زندگی است رسیده‌اند.

اگر شما هم در مرحله‌ای هستید که تصمیم گرفته‌اید با خودکشی به زندگی خود پایان دهید، به این فکر کنید که آیا قبل از خودکشی هیچ کاری در زندگی نیست که بخواهید انجام بدهید؟ آیا واقعا شرایط زندگی همانطور که فکر می‌کنید، طاقت فرسا است؟ هیچ راهی وجود ندارد که مشکلات خود را حل کنید و یک فرصت دوباره برای زندگی کردن به خود بدهید؟

فقط یکبار به این موضوع فکر کنید که افکار خود کشی در نتیجه فشار روانی که تحمل کرده‌اید، برایتان ایجاد شده است و حتی اگر هیچ کس درکی از مشکلات شما نداشته باشد، این خودتان هستید که شرایط سخت خود را درک می‌کنید و باید با خودتان مهربان باشید.

همواره به یاد داشته باشید که این خودتان هستید که باید پیش از هر کس دیگری به خود عشق بدهید و خودتان را دوست داشته باشد. شما همیشه برای خودکشی وقت دارید، اما بهتر است قبل از هر اقدامی به خودتان یک فرصت تازه برای زندگی کردن بدهید.

از بین بردن افکار خودکشی با درمان

همانطور که قبلا هم گفتیم این تنها شما نیستید که با شرایط بد زندگی مواجه شده‌اید، بسیاری از افراد نیز شرایط مشابه شما را داشته‌اند و حتی فکر خودکشی نیز به سراغ آن‌ها آمده است، اما توانسته‌اند با خودشان مهربان باشند و به خودشان یک فرصت مجدد برای زندگی کردن بدهند.

از دست دادن عزیزی در زندگی، افسردگی شدید، اعتیاد به مواد مخدر و … عواملی است که می‌تواند فرد را در شرایط سخت روحی و روانی قرار دهد و آن را وادار به مصرف قرص خودکشی کند، چراکه در زمان تصمیم بر این اقدام، هیچ امیدی به زندگی نداشته‌اند.

باید بدانید کسانی که افکار خودکشی دارند، به دلیل کاهش شدید سطوح انتقال دهنده‌های عصبی نظیر سروتونین در شرایط دشوار روانی قرار می‌گیرند که با دریافت قرص و داروهای افسردگی بهبود می‌یابند.

بهتر است قبل از خودکشی و پاک کردن صورت مسئله، سعی کنید این افکار را از ذهن خود بیرون کنید. بنابراین به کمک روانشناس و یا روانپزشک از دست این افکار مزاحم خلاص شوید.

شما هستید تا زندگی کنید و نباید خود را از این فرصت محروم کنید. با بهره‌گیری از درمان به خودتان کمک کنید تا بتوانید سلامت روان خود را به دست آورید.

قرص خودکشی روشی آسان برای مرگ

بهتر است قبل از هر گونه اقدامی برای خودکشی، ابتدا نگاهی به آمار داشته باشید. بسیاری از کسانی که اقدام به خودکشی می‌کنند، با مشکلات جسمی ناشی از قرص خودکشی زنده می‌مانند.

اغلب افراد گمان می‌کنند که خودکشی با قرص بسیار آسان و سریع است، در حالی که بدترین نوع خودکشی با قرص است.

خوردن قرص خودکشی که افراد آن‌ها را برای اتمام زندگی خود مصرف می‌کنند، باعث می‌شود درد بسیاری را تحمل کنند و بقیه عمر خود را با زجر بگذرانند.

البته خودکشی با برخی از قرص‌ها منجر به مرگی دردناک می‌شود. در هر صورت چنانچه به فکر خودکشی با قرص هستید، باید بدانید که هنوز چیزهای زیادی تو دنیا هست که شما نمی‌دانید و ممکنه دید شما را به زندگی به طور کامل تغییر دهند.

خودکشی با قرص برنج

قرص برنج در واقع با هدف پیشگیری از آفت زدن برنج تولید و به فروش می‌رسد. با اینکه فروش این سم غیرقانونی است، اما به راحتی در عطاری‎هایی که نسبت به جان دیگران بی تفاوت هستند، یافت می‌شود.

بسیاری از آدم‌ها با افکار خود آسیب زننده و خودکشی، تصمیم بر خوردن قرص برنج می‌گیرند که از خطرناک‌ترین و مرگ‌آورترین قرص‌ها و سم‌ها است.

مرگ با قرص برنج بر خلاف تصور همه، اصلا سریع و بدون درد نیست و فرد پس از مصرف آن درد بسیاری را تا مرگ باید تحمل کند. مرگ تدریجی و کند بر اثر مصرف قرص برنج به این دلیل است که تاثیری بر روی سیستم عصبی مرکزی نمی‌گذارد و فرد بیهوش نمی‌شود.

قرص برنج از طریق سیستم گوارش جذب می‌شود و موجب تولید گاز فسین می‌گردد، سپس به سیستم تنفسی و سایر اندام های حیاتی آسیب شدیدی وارد می‌کند. بنابراین فرد پس از مصرف قرص برنج هوشیار است. اما به دلیل عملکرد منفی این قرص بر سیستم تنفسی، او آرام آرام احساس خفگی می‌کند. ممکن است این فرآیند حتی تا چهار ساعت نیز طول بکشد. برای آشنایی با علائم خودکشی کلیک کنید.

پشیمانی پس از مصرف قرص خودکشی

مطابق آمار تقریبا می‌توان با قطعیت گفت که تمامی افرادی که اقدام به خودکشی با قرص می‌کنند، بلافاصله پس از اینکار پشیمان می‌شوند. در برخی موارد فردی که پس از مصرف قرص خودکشی پشیمان می‌شود، می‌تواند با اورژانش تماس بگیرد و قبل از اینکه دارو وارد خون او شود، بتواند خود را نجات دهد.

اما کسانی که برای خودکشی قرص برنج را انتخاب می‌کنند، پشیمانی برایشان فایده‌ای نخواهد داشت. مسمومیت با قرص برنج حتما به مرگ ختم می‌شود. بنابراین قبل از خودکشی به عواقب آن فکر کنید و بدانید که زندگی و وجود شما با ارزش است و نباید مرگ سخت و زجر آوری را برای خود انتخاب کنید، چراکه شما لایق زجر کشیدن نیستید.

سخن آخر

اگر به دلیل قرار گرفتن در شرایط سخت و دشوار زندگی تصمیم بر خودکشی گرفته‌اید، بهتر است بدانید شما همیشه برای خودکشی وقت دارید و بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا یک فرصت به خودتان بدهید.

ضرری ندارد به یک متخصص مراجعه کنید و راجب شرایط‌تان و درمان آن با او صحبت کنید. چراکه ممکن است آنقدر هم که شما فکر می‌کنید شرایط بد نباشد و حتی کوچک‌ترین امید شما را به زندگی برگرداند. برای آشنایی با روش درمان افسردگی شدید کلیک کنید.

اگر می‌خواهید در لحظه احساسات خود را با یک روانشناس در میان بگذارید، می‌توانید از مشاوره تلفنی ذهن نو استفاده کنید و با مجرب‌ترین روانشناسان احساسات خود را در میان بگذارید.

برای دریافت مشاوره افسردگی می‌توانید در هر زمان از روز برای مشاوره تلفنی با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو از طریق شماره 02191002360 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره