چطور دوست دختر پیدا کنیم ؟

چطور دوست دختر پیدا کنیم ؟ پیدا کردن دوست دختر برای بسیاری از پسران کاری دشوار است، اغلب پسران (مخصوصا در سنین جوانی) نمی‌دانند که چگونه دختری را به سمت خود جلب کنند و یا حتی چگونه رابطه‌ای را شروع کنند. ناتوانی پسران در پیدا کردن دوست دختر به این خاطر نیست که فرصتی برای برقراری ارتباط ندارند، بلکه ناشی از ناآگاهی آن‌ها از ویژگی‌های دختران و نحوه شروع و برقراری ارتباط هست. در این مقاله به راهکارهایی پرداخته‌ایم که به پسران کمک می‌کند تا بتوانند رابطه‌ای عاطفی و صمیمی شکل دهند. در صورتی که این مقاله کمکی نتوانست بکند بهتر است مشاوره رابطه دختر و پسر دریافت کنید و یا از دوره‌های آموزشی برقراری رابطه ذهن نو خریداری نمایید.

پیدا کردن دوست دختر | علاقمند کردن یک دختر

قدم اول برای پیدا کردن دوست دختر، علاقه مند کردن یک دختر به خودتان است. دخترها تا وقتی که جذب پسری نشوند و یک کشش اولیه وجود نداشته باشد، تمایلی به برقراری ارتباط با یک پسر ندارند.

برای علاقه مند کردن یک دختر در ادامه راهکارهایی را ارائه کرده‌ایم که می‌توانید با در نظر گرفتن و رعایت آن‌ها در مسیر درستی گام بردارید. برای آشنایی با معایب و مزایای دوستی دختر و پسر کلیک کنید.

برای دختر مورد علاقه خود در دسترس باشید

برای جذب یک دختر بایستی که بتوانید نظر او را جلب کنید. برای اینکار نباید اصلا عصبی و یا مضطرب باشید، چراکه اینکار باعث دوری شما از آن دختر خواهد شد.

زمانی که با او صحبت می‌کنید، سعی نکنید خود را بسیار پرمشغله، سرد و بی‌روح، یا بی‌حواس و پریشان نشان دهید و طوری وانمود کنید که هر وقت او بخواهد در دسترس هستید. برای اینکار می‌توانید زمانی که او را می‌بینید سریعا گوشی خود را کنار بگذارید، یا وقتی از کنارتان رد می‌شود، لبخند بزنید.

وقتی کنار او هستید کنترل چهره خود را در اختیار داشته باشید و به هیچ وجه اخم نکنید و یا به شخص دیگری خیره نشوید. سعی کنید با او ارتباط چشمی برقرار کنید.

اعتماد به نفس داشته باشید

زمانی که به دختر مورد علاقه خود نزدیک می‌شوید، نباید به هیچ وجه مضطرب باشید، چرا که داشتن اعتماد به نفس شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد.

برای نشان دادن اعتماد به نفس خود، زمانی که به فرد مورد نظر نزدیک می‌شوید، با قامتی صاف و پشتی کشیده به او نزدیک شوید و به چشمان او مستقیم نگاه کنید. خودتان را دست کم نگیرید و به گونه‌ای رفتار کنید که از ظاهر و شرایط کنونی‌تان رضایت دارید.

پیدا کردن دوست دختر | خودتان باشید

برای اینکه دختری به سمت شما جذب شود، باید شما را آنگونه که هستید، بشناسد. به جای اینکه نقش بازی کنید، بهتر است خودتان باشید و اگر ضعفی هم وجود دارد، بر روی توانمندی‌های خودتان کار کنید.

بهتر است از زمان شروع رابطه صادق باشید و قصد تغییر شخصیت خود را نداشته باشید تا در نهایت موفق شوید، کسی را پیدا کنید که شما را به خاطر شخصیت خودتان دوست داشته باشد.

برقراری ارتباط موثر

لازم است بدانید که برقراری ارتباطات در تمامی جنبه‌های زندگی از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین برای پیدا کردن دوست دختر ایده آل نیز شما باید ارتباط موثری برقرار کنید. بدین معنی که بتوانید به راحتی حرف‌هایی که در دل‌تان هست را به دختر مورد علاقه‌تان بزنید، به گونه‌ای که او را به خود جذب کنید.

برای برقراری یک ارتباط موثر می‌توانید در میان صحبت‌های خود از فرد مورد نظر نیز سوال بپرسید و نشان دهید که زندگی او برای‌تان مهم است و ضمن گوش دادن به حرف‌هایش او را تحسین نیز می‌کنید.

پیدا کردن دوست دختر | از او حمایت کنید

حمایت کردن همواره به معنای حمایت مالی و یا خریدن کادوهای مختلف نیست. مهم‌ترین حمایتی که دختران از شخص زندگی‌شان می‌خواهند، حمایت عاطفی است. حمایت عاطفی می‌تواند گوش دادن به حرف‌های دوست دخترتان و یا در کنار او بودن برای به دست آوردن دست آوردهای جدید باشد.

لازم است همواره به یاد داشته باشید که اهداف دوست دخترتان نیز به اندازه اهداف شما دارای اهمیت است. بنابراین بایستی به هدف‌های او در زندگی بها بدهید. در واقع این معنی واقعی حمایت است.

شوخ طبع باشید

بیشتر دختران به دنبال پسرانی هستند که بتوانند با آن‌ها آینده‌ای داشته باشند. اما در این مسیر دوست دارند، پسری که با آن در ارتباط هستند، شوخ طبع نیز بوده و در واقع لحظه‌های خوبی را باهم داشته باشند. بنابراین بهتر است اهل شوخی باشید و در شرایط مختلف خنده را بر لبان‌تان فراموش نکنید.

برای پیدا کردن دوست دختر حواستان به رفتارتان باشد

برخی از رفتارهایی که پسران در جمع‌های دوستانه خود انجام می‌دهند، نه تنها برای دختران جذاب و بامزه نیست، بلکه از آن‌ها بدشان نیز می‌آید. رفتارهایی از قبیل آروغ زدن سر میز شام و یا گفتن جوک‌های نژاد پرستانه و مسخره کردن دیگران جزو شوخی محسوب نمی‌شود و در واقع باعث دوری یک دختر از شما خواهد شد. بنابراین توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال دوست دختر هستید، حواس‌تان به رفتارتان باشد.

در مقابل می‌توانید رفتارهایی را انجام دهید که باعث جذب یک دختر می‌شود. بدین صورت که می‌توانید در زمانی که قرار است جایی بروید، در را برای او نگه دارید و یا با افراد پیرامون خود از بزرگ تا کوچک مودبانه و به احترام صحبت کنید. داشتن رفتار شایسته شما را از دیگر پسران متمایز می‌کند.

پیدا کردن دوست دختر با ایجاد حس خاص بودن در دختر مورد علاقه‌تان

پس از اینکه دختر مورد علاقه خود را به خود جذب کردید و در او تمایلی به برقراری ارتباط با خود ایجاد کردید، می‌توانید با ایجاد احساس خاص بودن او را در کنار خود نگه دارید. یعنی باید کاری کنید که او در کنار شما احساس خاص بودن داشته باشد و همین احساس باعث می‌شود که رابطه را ادامه دهد. در ادامه چند راهکار برای ایجاد این حس در دخترها داده‌ایم.

تعریف‌های واقعی از او ارائه دهید

دختران با شنیدن حرف‌های مثبت و انگیزشی از طرف مقابل‌شان احساس خاص بودن می‌کنند. می‌توانید تعریف و تمجیدی که واقعا به جا و معنادار است را از او ارائه دهید.

مثلا وقتی او لباس جدیدی را می‌پوشد، می‌توانید به او بگویید که با لباس جدیدش چندین برابر جذاب‌تر شده است و به مرور تعریف و تمجیدهای خود را ریزبینانه‌تر و حساس‌تر انجام دهید تا حسابی در دل او جای بگیرید.

تمجیدهایی که خاص دوست دختر شماست، می‌تواند برگه برنده‌تان باشد. گفتن جملاتی مثل تو دارای زیباترین لبخندی هستی که دیده‌ام و یا دیدن تو واقعا حالم را خوب می‌کند و … را استفاده کنید.

از او پیرامون زندگی‌اش بپرسید

همانطور که اشاره کردیم بایستی زندگی و اهداف طرف مقابل برای‌تان مهم باشد. می‌توانید با پرسیدن از زندگی او و صحبت کردن درباره آینده‌ای که تصور می‌کند، به او نشان دهید که به اهدافش اهمیت می‌دهید.

می‌توانید در این زمینه از او سوالاتی پیرامون اینکه قصد تحصیل تا چه مقطعی را دارد، آیا به موسیقی علاقه مند است و یا تا چه حد از حیوانات خوشش می‌آید، بپرسید.

نظر و عقیده او را بپرسید

زمانی که پیرامون مسائل مختلف و حتی زندگی شخصی خودتان از دختر مورد علاقه‌تان نظر می‌خواهید، در واقع در او حس خاص بودن ایجاد می‌کنید و نشان می‌دهید که نظر و عقیده او برای‌تان مهم است.

جویای حالش شوید

طبیعی است که وقتی با دختری در ارتباط هستید، ممکن است گاهی کنار هم نباشید. برای اینکه نشان دهید به یاد او هستید، پیش قدم شده و سعی کنید حال او را بپرسید و به او بگویید که حتی وقتی در کنارش نیستید به او فکر می‌کنید.

به او بگویید که چقدر دوستش دارید

اگر شما و دختر مورد علاقه‌تان وارد یک رابطه عاطفی شدید، نیاز هست که مدام به او یادآوری کنید که دوستش دارید، اما نه به اندازه‌ای که او را از کارش پشیمان کنید. همواره اعتدال بایستی رعایت شود.

گفتن “دوستت دارم” نشان می‌دهد که تا چه اندازه به او علاقه مند بوده و برایش ارزش و احترام قائل هستید.

برای دریافت مشاوره در زمینه پیدا کردن فرد مناسب برای شروع یک رابطه عاطفی و ازدواج می‌توانید در هر زمان از روز برای مشاوره تلفنی با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو از طریق شماره 02166419012 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره