قرص ویاگرا یا سیلدنافیل

کانال تلگرام روانشناسی      اینستاگرام روانشناسی

قرص ویاگرا با نام تجاری قرص سیلدنافیل است که تاثیر بسیار زیادی در بالا بردن توان جنسی آقایان و حل مشکل اختلال نعوظ دارد. قرص ویاگرا نیز مانند اکثر داروها در کنار تمام مزایای خود عوارض جانبی نیز به همراه دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود که از مصرف خودسرانه آن بپرهیزید و قبل از هر اقدامی به یک فرد متخصص در زمینه مشکلات جنسی مراجعه نمایید. در ادامه مقاله به بررسی کامل قرص ویاگرا و چگونگی مصرف آن می‌پردازیم. برای دریافت مشاوره جنسی کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه قرص ویاگرا می‌توانید در هر ساعت از روز برای مشاوره تلفنی از طریق شماره 02191002360 و یا از طریق تلفن ثابت با شماره 9099070354 جهت ارتباط با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس حاصل نمایید.

 

قرص ویاگرا (سیلدنافیل)

نکته جالب توجه قرص ویاگرا آن است که ابتدا برای حل مشکلات قلبی و عروقی مانند فشار خون روانه بازار شد. پس از چندی که تاثیر این قرص به روی بدن شناسایی شد دانشمندان متوجه شدند که قرص ویاگرا در درمان این مشکلات تاثیر آنچنانی ندارد. در عوض متوجه شدند که قرص ویاگرا تاثیر مثبتی به روی عملکرد جنسی فرد می‌گذارد. این قرص مشکلات نغوظ و ناتوانی در تجربه چندبار پشت هم را درمان می‌کند. داروی ویاگرا از سال 1998 به طور رسمی به بازار وارد شد. سازمان غذا و دارو این قرص را برای درمان اختلالات جنسی تایید کرد. برای آشنایی با سایر انواع قرص نعوظ کلیک کنید.

عملکرد قرص سیلدنافیل

قرص ویاگرا یا سیلدنافیل برای درمان مشکلات و ناتوانی‌های جنسی در مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. عملکرد این قرص به این صورت است که جریان فشار خون به آلت تناسلی را بیشتر می‌کند. علت محبوبیت داروی ویاگرا به خاطر سهولت استفاده آن و تاثیر مثبت بر روی رابطه جنسی است.

قرص ویاگرا جریان خون به سمت آلت تناسلی را کنترل می‌کند. با بیشتر شدن جریان خون به سمت آلت تناسلی، روند طبیعی انزال افزایش می‌یابد. ویاگرا تاثیر خوبی به روی تحریک پذیری می‌گذارد. اما این دلیل نمی‌شود که فرد به تحریک طبیعی نیاز نداشته باشد، باید از راه‌های طبیعی تحریک نیز استفاده کنید.

حتما از صفحه اینستاگرام ذهن نو و کانال تلگرامی ذهن نو دیدن نمایید.

تاثیر قرص ویاگرا یا سیلدنافیل

تاثیر قرص ویاگرا یا سیلدنافیل

 

قرص ویاگرا در کنار سه عامل مهم دیگر می‌تواند در بهبود کیفیت رابطه جنسی کمک کننده باشد. این سه بخش شامل تامین خون مناسب، برانگیختگی به اندازه کافی و سیستم عصبی سالم هستند. اگر یکی از این سه بخش به دلایل گوناگون مانند عمل جراحی از کارکرد طبیعی برخوردار نباشد، قرص ویاگرا بی تاثیر خواهد بود. در چنین شرایطی فرد باید به پزشک مراجعه کند تا از طریق تزریق یا راه‌های دیگر اختلال نعوظش را درمان کند. برای آشنایی با انواع روش های درمان اختلال نعوظ کلیک کنید.

در مواردی که ناتوانی جنسی جنبه روانی داشته باشد، قرص ویاگرا نمی‌تواند تاثیر خوبی به جا بگذارد. فرد در این مرحله نیازمند کمک‌های روانشناس و مشاور است تا مشکلات روانی‌اش را حل کند. بهترین راه برای درمان اختلالات جنسی روان درمانی می‌باشد. این روش با کمترین عوارض پایدارترین تاثیر را می‌گذارد.

نحوه مصرف قرص ویاگرا

اگر در ابتدای دوره مصرف قرص ویاگرا قرار دارید آن را با دوز 50 میلی گرم شروع کنید. اگر این دوز دارو برایتان موثر واقع شد، می‌توانید از قرص‌های 25 میلی گرمی نیز استفاده نمایید. اگر 50 میلی گرم برای شما بی تاثیر بود یا تاثیر آن تنها در 4 ساعت بعد از مصرف باقی می‌ماند، دوز قرص را به 100 میلی گرم افزایش دهید.

این قرص را یک تا دو ساعت قبل از انجام عمل جنسی مصرف کنید. اول باید مطمئن شوید که مصرف این قرص برای شما تاثیر گذار بوده است. نکته مهمی که معمولا افراد نسبت به آن دچار سوتفاهم می‌شوند این است که با وجود این قرص همچنان به تحریک طبیعی جنسی نیاز دارید. اگر تحریک جنسی انجام نشود، این قرص هیچ بهبودی در عملکرد جنسی شما ایجاد نمی‌کند. همچنین این قرص برای درمان بی میلی مردان فایده‌ای ندارد.

ماندگاری قرص ویاگرا

ماندگاری قرص ویاگرا بسته به وضعیت جسمانی فرد و همچنین دوز مصرفی افراد متفاوت است. اما به طور کلی آثار آن از چهار تا شش ساعت در بدن باقی می‌ماند. در این مدت زمان احتمالا افراد بیش از یکبار نعوظ را تجربه می‌کنند. همچنین در صورت مصرف آن به صورت صحیح شاهد بروز علائم آن در 30 تا 60 دقیقه بعد از مصرف خواهیم بود. ویاگرا بهتر است تنها یکبار در یک روز مصرف شوند. اگر این قرص را مصرف نکردید و اثربخش نبود و یا مایل به برقراری رابطه جنسی بیش از یکبار در روز هستید؛ بهتر است به صورت مجدد از این قرص استفاده نکنید.

تاثیر ویاگرا بر میل جنسی

تاثیر ویاگرا بر میل جنسی به طور کامل، اثبات شده نیست. اما به دلیل تاثیری که بر نعوظ دارد و همچنین احتمالا میزان اعتماد به نفس جنسی افراد را افزایش می‌دهد؛ در مواردی بر میل جنسی نیز موثر است. مصرف این قرص به تنهایی باعث طولانی تر شدن مدت زمان رابطه نمی‌شود و افراد باید برای بالابردن کیفیت رابطه جنسی خود از روش های دیگری نیز استفاده کنند. میل جنسی افراد تا حد زیادی به میزان هورمون ها وابسته است. اما ویاگرا یک قرص هورمونی نیست. این قرص حفظ نعوظ را برای مردان آسان تر خواهد کرد.

تاثیرات ویاگرا

قرص ویاگرا از لحاظ روانی تاثیر بر افراد نداشته و احساس خاصی را در آنها ایجاد نمی‌کند. تاثیر این دارو کاملا فیزیکی بوده و تنها منجر به نعوظ می‌شود. باورهای مختلف و گاها اشتباهی در مورد این قرص وجود دارند؛ از لحاظ علمی ثابت شده نیستند. اما به طور کلی در صورت داشتن مشکلات جنسی، با مصرف این قرص، اعتماد به نفس شما در عملکرد جنسی بیشتر می‌شود و همین موضوع بر رابطه جنسی تاثیر مستقیمی دارد.

عوارض مصرف قرص ویاگرا

این دارو در اکثر مردان هیچ عوارض جانبی‌ای در پی ندارد. یک درصد از افرادی که این دارو را مصرف می‌کنند متوجه تغییراتی در بینایی خود شده‌اند. به عنوان مثال نوعی تغییر رنگ یا رنگ زرد در بینایی‌شان می‌بینند. این عارضه که از قرص ویاگرا به جا می‌ماند مساله مهمی نبوده و بعد از چند ساعت بهبود می‌یابد. در بعضی موارد افراد پس از خوردن داروی ویاگرا دچار عوارضی مانند سردرد و سرگیجه، سوزش و اختلال نعوظ، اختلالات بینایی و احتقان بینی شده‌اند.

ممکن است این قرص عوارض جدی‌تری مانند درد در قفسه سینه و قلب را نیز به وجود آورد. امکان دارد این قرص زمان نعوظ را بالا ببرد و زمان نعوظ بیشتر از 4 ساعت شود؛ در نتیجه درد و صدمات احتمالی به آلت تناسلی مرد وارد شود. اگر با این عوارض مواجه شدید فورا به پزشک مراجعه کنید.

نکته مهم این است که عوارض این دارو معمولا در مواردی دیده می‌شود که افراد دارو را به صورت خودسرانه مصرف کرده‌اند.

موارد منع مصرف

موارد منع مصرف قرص ویاگرا

 

در صورتی که هریک از مشکلات زیر را دارید، حتما به پزشک معالج خود اطلاع دهید و برای مصرف دارو با او مشورت کنید.

_فشار خون
_مشکلات قلبی
_داشتن سابقه سکته مغزی
_مشکلات بینایی
_بیماری‌های کبدی و کلیوی
_مشکلات مربوط به گردش خون
_هرگونه بیماری خونی
_مشکل در آلت تناسلی
_زخم معده
نکته: علاوه بر موارد فوق، هر بیماری دیگر را نیز به پزشک معالج خود اطلاع دهید.

فاکتورهایی که به میزان اثر بخشی قرص ویاگرا تاثیر گذارند

سن افراد از جمله فاکتورهای مهمی است که به روی مدت اثربخشی این دارو تاثیر می‌گذارد. رژیم غذایی که فرد در سبک زندگی‌اش از آن پیروی می‌کند نیز عامل مهم دومی است که در مدت زمان تاثیرگذاری این دارو تغییر ایجاد می‌کند. مصرف الکل باعث می‌شود جریان خون به سمت آلت تناسلی کمتر شود و در نتیجه نعوظ سخت‌تر اتفاق بیفتد. هر چقدر دوز دارو بیشتر باشد قطعا تاثیربخشی آن نیز طولانی مدت‌تر خواهد بود.

در صورتی که تصمیم دارید، درمانی قطعی داشته باشید و عوارض ناشی از داروها را تجربه نکنید هر چه زودتر برای درمان اختلالات جنسی اقدام کنید.

سخن پایانی

قرص ویاگرا حاوی سیلدنافیل سیترات بوده و معمولا توسط مردانی مصرف می‌شود؛ که از مشکل نعوظ رنج می‌برند. برخلاف چیزی که افراد تصور می‌کنند؛ ویاگرا تاثیری بر میل جنسی افراد ندارد و حتی با وجود مصرف آن نیز افراد باید روش های دیگری را برای عملکرد بهتر جنسی استفاده کنند. این قرص در دوزهای مختلفی وجود دارد و افراد باید برای مصرف آن با پزشک خود مشورت کنند. چرا که احتمال تداخل دارویی با داروهای دیگر و همچنین تشدید علائم بیماری های مختلف، وجود دارد. افراد همچنین می‌توانند برای درمان اختلال نعوظ، در کنار دارودرمانی، از روش های روانشناختی نیز کمک بگیرند.

برای دریافت مشاوره در زمینه قرص ویاگرا می‌توانید در هر ساعت از روز برای مشاوره تلفنی از طریق شماره 02191002360 و یا از طریق تلفن ثابت با شماره 9099070354 جهت ارتباط با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس حاصل نمایید.

 

 

سوالات متداول

چه درمان هایی جایگزین قرص ویاگرا هستند؟

اختلالات جنسی معمولا از مسائل دیگری مانند اضطراب و نداشتن اعتماد به نفس ناشی می‌شود. در نتیجه روان شناسان و مشاوران تلاش می‌کنند با حل کردن این مشکلات مراجعان، کیفیت نعوظ آن‌ها را بالا ببرند. اگر شواهدی ببینند که این مشکلات در شما وجود دارد جلساتی تربیت می‌دهند که مشکل شما به صورت ریشه‌ای از بین ببرد.

کانال تلگرام روانشناسی      اینستاگرام روانشناسی


شماره تماس ذهن نو

‫2 دیدگاه ها

    1. داروهای زیادی تو بازار به عنوان درمان نعوظ پخش میشن. خیلی از اونها حاوی امفتامین و متامفتامین (مواد محرک در ماده مخدر شیشه) هستن. به همین دلیل توصیه می کنیم فقط از داروهایی که متخصصان برای شما تجویز می کنند استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره