ازدواج با مرد پولدار | مشکلات و راه های ازدواج با پسر پولدار چیست؟

کانال تلگرام روانشناسی      اینستاگرام روانشناسی

ازدواج با مرد پولدار در شرایطی که مال و ثروت یکی از معیارهای رابطه و انتخاب همسر است، امری بسیار جذاب و خوشایند برای دختران به نظر می‌رسد. با این حال افراد معیارها و انگیزه‌های متفاوتی از ازدواج کردن دارند که پولدار بودن طرف مقابل یکی از آن‌هاست. بسیاری از متخصصان و روانشناسان معتقدند هر چه وضعیت مالی، فرهنگی و اجتماعی افراد شبیه هم باشد، احتمال موفقیت آن‌ها در ازدواج بیشتر است. برخی از دختران در مورد ازدواج با مرد پولدارتر از خود دچار تردید می‌شوند. به همین دلیل لازم است تمام جوانب را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید. در این میان ضرورت بهره‌مندی از مشاوره ازدواج بیشتر مشخص می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره ازدواج کلیک کنید.

 

آیا ازدواج بر مبنای ثروت اشتباه است؟

پیش از جواب دادن به این سؤال بهتر است این موضوع را مورد بررسی قرار دهید که همسر آینده‌تان در زندگی چه نقشی برایتان خواهد داشت. تعیین نقش همسر به شما کمک می‌کند تا با هدف درستی زندگی مشترک تشکیل دهید. لازم است بدانید از یکدیگر چه انتظاراتی دارید. توافقی که بین زوجین برقرار می‌شود به آن‌ها می‌گوید که ازدواجشان قرار است چه چیزی به آن‌ها بدهد؛ ازدواج به خاطر پول نیز یکی از این توافق‌هاست.

ممکن است زن و مرد احساسات عاطفی شدیدی نسبت به هم نداشته‌باشند اما از اینکه به این مرحله رسیده‌اند که می‌دانند چه انتظاراتی از هم دارند راضی‌اند. ازدواج بر مبنای مال و ثروت لزوما اشتباه نیست؛ اما تنها در صورتی که روراستی و صداقت و شفافیت در هر دو طرف وجود داشته‌باشد. اشتباه زمانی رخ می‌دهد که یک نفر احساسات فرد دیگر را به خاطر پول به بازی بگیرد و از او سوءاستفاده کند. برای کسب اطلاعات در زمینه اختلافات در ازدواج کلیک کنید. 

 

در چه شرایطی ازدواج با مرد پولدار موفقیت‌آمیز خواهد بود؟

اولین چیزی که باید در نظر داشته‌باشید این است که در ازدواج با مرد پولدار، دختر نیز باید چیزهای با ارزش غیر مادی برای عرضه کردن داشته‌باشد و این ارزش‌ها را مشخص کند. چرا که طرف مقابل قرار است امنیت مالی شما را فراهم کند؛ چیزی که ارزش زیادی دارد. بسیاری از افراد گمان می‌کنند کسی که همسر یک فرد پولدار شده حتما امتیاز خاصی مانند چهره‌ی بسیار زیبا داشته‌است. اما چنین موضوعی در بلند مدت ممکن است ارزش خود را از دست بدهد. چه بسیار بوده‌اند افرادی که همسر خود را با فردی جوان‌تر و زیبا‌تر جایگزین کرده‌اند؛ بنابراین باید دقت داشته‌باشید، مردی که قصد ازدواج با او را دارید علاوه بر امتیاز مالی، از ارزش‌های دیگری نیز برخوردار باشد. لازم است ارتباطاتی در سطح عمیق‌تری با او داشته‌باشید.

فروشگاه آرامیس

گذشته از تمام این مسائل مرد پولدار ممکن است تمام وقت خود را صرف پول درآوردن و کار کردن بکند و وقت زیادی برای توجه به شما نداشته‌باشد و یا گاها شما را مجبور کند تا طبق تمایلاتش پیش بروید و از او پیروی کنید. از خود بپرسید که آیا می‌توانید چنین شرایطی را تحمل کنید و با آن مشکلی ندارید؟ پاسخ شما مشخص می‌کند که آیا شرایط ازدواج با مرد پولدار را دارید یا خیر. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ملاک انتخاب همسر کلیک کنید.

 

چگونه یک مرد پولدار را به خود جذب کنیم؟

اصلی‌ترین دلیل افراد برای ازدواج با یک فرد پولدار مشکلات مالی و نیاز به پشتوانه‌ی مالی است. شاد بودن و شاد زندگی کردن آن هم در حالی که نگران تأمین نیازهای ابتدایی و اصلی زندگیتان هستید، بسیار سخت است. بسیاری از جدایی‌ها در ازدواج به خاطر مشکلات مالی رخ می‌دهند. بنابراین کاملا قابل درک است که برخی ملاک خود برای ازدواج را پول طرف مقابل قرار دهند و از بسیاری معیارها مانند ظواهر و چهره چشم‌پوشی کنند. اما چگونه می‌توان یک فرد پولدارِ مناسب ازدواج را به خود جذب کرد؟ در ادامه راهکارهایی را در این زمینه شرح داده‌ایم.

1.ازدواج با مرد پولدار | متفاوت از دیگران باشید

امروزه بسیاری از دختران با رفتن به سالن‌های زیبایی، مراکز خرید و انجام عمل‌های زیبایی تلاش می‌کنند تا هر چه بیشتر باب میل الگوهای مد و زیبایی جلوه کنند. اما مطمئنا یک مرد پولدار به دنبال چنین تصویری از همسر ایده‌آل خود نیست چرا که به راحتی می‌تواند آن شخص را با فرد دیگری جایگزین کند؛ چنین چیزهایی که تکراری و فراوان‌اند برای شما امتیاز به حساب نمی‌آیند. برای یک مرد پولدار چنین دخترانی زیاد هستند اما پیدا کردن کسی که متفاوت باشد و او را هیجان زده کند بسیار سخت است. شما می‌توانید آن شخص باشید.

این موضوع را نیز در نظر داشته‌باشید ازدواجی که تنها به خاطر پول صورت بگیرد سرانجامی ندارد؛ بهترین کار این است مردی را پیدا کنید که بتواند از نظر مالی شما را تأمین کند و در عین حال بتوانید ارتباط عاطفی معقولانه‌ای برقرار کنید. مطمئنا هیچ مردی دوست ندارد با زنی ازدواج کند که تنها به فکر خرج کردن پول‌هایی است که با زحمت به دست آورده. او باید حس کند که عمیقا دوستش دارید.

2.برای خود ارزش قائل شوید

اغلب مردان پولدار به دنبال دختری می‌گردند که به خود احترام بگذارد و ارزش‌های وجودی‌اش را حفظ کند. اگر شما خودتان را دوست نداشته‌باشید و جوری رفتار کنید که انگار بی‌ارزش هستید، چطور انتظار دارید طرف مقابل شما را دوست بدارد؟ سعی کنید اعتماد به نفستان را افزایش دهید و با موارد کوچک مانند ورزش کردن، سالم ماندن، تغذیه سالم، پوشش متناسب و مرتب و رعایت بهداشت فردی برای خود احترام قائل شوید.

3.ازدواج با مرد پولدار | برای زندگی‌تان هدف داشته‌باشید

هیچ مرد پولداری دوست ندارد با دختری بی‌اراده و بی‌هدف ازدواج کند. بیکار ماندن و هدف نداشتن در زندگی هم برای خود فرد و هم برای کسی که قصد ازدواج با او را دارد کسل کننده است. دست به عمل بزنید و به دنبال اهداف و آرزوهای خود بروید نه اینکه ساعت‌ها بنشینید و خیال‌پردازی کنید. داشتن هدف در زندگی و رفتن به دنبال آن از شما شخصیتی جذاب می سازد، شما را فرد توانمندتری نشان می‌دهد و باعث جذب مرد پولدار به سمتتان می‌شود.

4.شور و هیجان داشته باشید

ممکن است گمان کنید در جستجوی یک مرد پولدار بودن خود یک هدف به حساب می‌آید و هیجان‌انگیز است، اما این کافی نیست. بهتر است ابتدا در زندگی شخصی خود شور و هیجان ایجاد کنید. به دنبال چیزهایی باشید که از آن‌ها لذت می‌برید. فردی که در زندگی شور و هیجان دارد و به دنبال استعدادهایش می‌رود، همیشه جذاب است و خواستنی‌تر به نظر می‌رسد. اگر تا به حال موفق به کشف استعدادهایتان نشده‌اید، حتما به دنبالش باشید و در این راه از مشاور کمک بگیرید. علاوه بر این پرورش استعدادها اعتماد به نفس شما را نیز بالا می‌برد.

بیشتر بخوانید : اختلاف طبقاتی در ازدواج

5.ازدواج با مرد پولدار | سطح تحصیلات‌ و فرهنگتان را بالا ببرید

اغلب مردان پولدار به دنبال ازدواج با دختری هستند که مانند خودشان تحصیل‌کرده و باهوش باشد. در صورتی که برایتان مقدور است تحصیلات دانشگاهی خود را ادامه دهید و یا اگر شرایطش را ندارید سعی کنید مطالعات خود را بالا ببرید. بسیاری از افراد پولدار ممکن است به سبب شغل یا علایقشان در زمینه‌های فرهنگی شرکت داشته‌باشند. برای جذب افراد پولدار به سمت خود بهتر است شما نیز در محیط‌های فرهنگی حضور داشته‌باشید و از آن‌ها لذت ببرید. آگاهی‌تان را در مورد موضوعات مختلف بالا ببرید و سعی کنید به دامنه‌ی دید وسیع‌تری نسبت به مسائل دست یابید.

برای دریافت مشاوره در زمینه ازدواج می توانید در هر زمان از روز برای مشاوره تلفنی ازدواج با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو از طریق شماره 02166419012 تماس بگیرید.

 

 

سؤالات متداول

چگونه با یک پسر پولدار ازدواج کنیم؟

بهترین کار این است که تمام تلاش خود را برای خودسازی و پیشرفت به کار ببرید و چیز ارزشمندی برای عرضه کردن داشته‌باشید. برای خود هدف انتخاب کنید، پر شور باشید و طرز بیان و رفتار خود را بهبود ببخشید. در این صورت می‌توانید هر کسی را که می‌خواهید به سمت خود جذب کنید.

مشکلات ازدواج با پسر پولدار چیست؟

در واقع ازدواج با مرد پولدار مشکلی برای شما به وجود نمی‌آورد بلکه ازدواج با مرد پولداری که به لحاظ فرهنگی و شخصیتی دچار کمبود است و یا پول را معیار سنجش هر چیزی می‌داند، مشکل آفرین است. فرد پولدار به دلیل اعتماد به نفس بالا و احساس بی‌نیازی‌اش از دیگران، ممکن است به احساساتتان لطمه بزند.

کانال تلگرام روانشناسی      اینستاگرام روانشناسی


شماره تماس ذهن نو

‫3 دیدگاه ها

  1. من سی سالمه هنوز ازدواج نکردم هم زیبام هم تحصیل کرده با کسی ازدواج نکردم چون مردی که اونقد پولدار باشه که یتونه خوشبختم کنه رو پیدا نکردم به نظرم این چیز یدی نیست خوب من دوست دارم شوهرم پولدار باشه تا هر چی دلم بخاد رو برام بگیره فکر نکنم این چیز بدی باشه

  2. سلام من ی دختر فقیرم از ی خانواده کارگر هستم،پسری مولتی میلیارد دوسال است ک ازمن خاستگاری میکند و منم رد میکنم
    ایا اگر باو او ازدواج کنم خوشبخت میشویم؟ادعا میکند ک فقط عاشق ظاهرم نشده

    1. سلام ارغوان عزیز
      همون طور که در متن این مقاله توضیح داده شده، اختلاف سطح مالی میتونه باعث تفاوت در ارزش ها و دیدگاه ها نسبت به موضوعات مختلف باشه، در چنین مواردی حتما مشاوره قبل از ازدواج ضروریه ، مشاوران با کمک مصاحبه ، تست های روانشناختی میزان موفقیت ازدواج تان را براورد می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره