ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی | برطرف کردن نیاز جنسی قبل ازدواج

ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی یکی از موضوعاتی است که برای بسیاری از نوجوانان و جوانان تبدیل به یک دغدغه جدی شده است. در سال‌های اخیر به دلیل مشکلات اقتصادی و یا ادامه تحصیل فاصله زمانی نسبتاً زیادی میان رسیدن فرد به بلوغ جنسی و ازدواج ایجاد شده است؛ این در حالیست که در تمامی سال‌های دوران مجردی نیازهای جنسی فرد همراه او هستند و ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی یکی از موضوعاتی است که شاید بتوان گفت راه‌حل مناسبی برای آن پیدا نشده است. استفاده از فیلم‌های پورن، خود ارضایی یا برقراری رابطه جنسی با فردی دیگر ازجمله راهکارهایی هستند که هر یک می‌تواند پیامدهای منفی بسیاری را به همراه داشته باشد. به همین خاطر بهتر است راه‌های دیگری که در ادامه بیشتر درباره آنان صحبت خواهیم کرد را برای سازگاری با این شرایط امتحان کنید. پیشنهاد می‌شود که حتما مشاوره نوجوان نیز دریافت نمایید.

ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی | آنچه نباید انجام دهید

خود ارضایی یا برقراری روابط آزاد با دیگران ازجمله رایج‌ترین راهکارهایی هستند که برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بااین‌حال این راهکارها مشکلاتی را برای فرد ایجاد خواهند کرد که لازم است به آن‌ها توجه داشته باشید. این مشکلات می‌تواند تا آینده درازمدت برای شما ادامه پیدا کرده و حتی پس از ازدواج نیز مانع لذت بردن شما از زندگی مشترکتان شود. به همین خاطر در این قسمت آنچه را نباید در این دوران به‌عنوان راهکار مدنظر قرار دهید با یکدیگر بررسی خواهیم کرد. برای آگاهی بیشتر درباره راه های انجام خودارضایی بدون آسیب با توجه به علت خودارضایی در سنین مختلف کلیک کنید.

گرایش به پورنوگرافی

تماشای فیلم‌های پورن یکی از راهکارهایی است که برای ارضای نیاز جنسی یا کسب لذت در دوران مجردی مورداستفاده قرار می‌گیرد. اگرچه این موضوع در بسیاری از فرهنگ‌ها و میان اکثریت جوانان رواج دارد بااین‌حال تماشای تصاویر یا فیلم‌های پورنو گرافی می‌تواند در درازمدت مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد. ازجمله مشکلات تماشای این فیلم‌ها این است که ذهنیت شما از رابطه جنسی توسط این فیلم‌ها تحریف خواهد شد و هنگامی‌که پس از ازدواج خود یا شریک جنسیتان را با هنرپیشه‌های فیلم‌های پورن مقایسه می‌کنید ممکن است نتوانید از برقراری رابطه جنسی طبیعی لذت ببرید. علاوه بر این تماشای پورنوگرافی به‌تدریج در برخی افراد تبدیل به یک اعتیاد رفتاری یا وسواس ذهنی می‌شود به این صورت که فرد برای رسیدن به تحریک جنسی یا لذت بردن از رابطه می‌بایست به تماشای فیلم‌های پورن بپردازد و این می‌تواند مشکلاتی را در ارتباط با همسرتان ایجاد نماید.

دلیل بروز چنین مشکلاتی این است که ذهن شما از ابتدا به محرک‌هایی با شدت هیجانی بالا عادت کرده و این موضوع باعث می‌شود تا پس از مدتی به محرک‌هایی با شدت هیجانی پایین‌تر یا حتی همان سطح از محرک‌ها واکنشی نداشته باشید. به همین خاطر شاید بتوان تماشای پورنو گرافی را بدترین راهکار برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی دانست. اگر دچار هریک از مشکلات گفته شده هستید و یا در شرایطی که نمی‌توانید میل خود به تماشای فیلم‌های پورن را کنترل کنید بهتر است در این زمینه از یک مشاور روانشناسی کمک بگیرید. اگر به هر دلیلی از صحبت کردن راجع به این مسائل احساس خجالت می‌کنید بهتر است از مشاوره‌های تلفنی استفاده نمایید. برای کنترل و محدود کردن نیاز جنسی و عمل خودارضایی برای درمان اعتیاد به پورنوگرافی کلیک کنید.

برقراری روابط آزاد

یکی از راهکارها برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی که در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری نیز پیدا کرده برقراری روابط آزاد است. در این روش دختران و پسران بسته به شرایط فرهنگی و اقتصادی از طریق روش‌هایی مانند هم‌خانگی، صیغه‌های محرمیت کوتاه‌مدت و یا بدون هیچ‌یک از این شرایط با یکدیگر وارد رابطه می‌شوند. اگرچه این راهکار طرفداران بسیاری پیدا کرده بااین‌حال رابطه جنسی پیش از ازدواج می‌تواند مشکلاتی را در آینده و به‌ویژه برای دختران ایجاد نماید. باج‌خواهی‌های مالی یا احساسی، ابتلا به بیماری‌های مقاربتی، بارداری ناخواسته و سقط‌جنین و همین‌طور ناتوانی در پیدا کردن همسر مناسب در آینده ازجمله مشکلاتی هستند که به دنبال این روابط ممکن است برای فرد پیش بیاید.

خود ارضایی به‌عنوان راهکاری برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی

یکی دیگر از راهکارهایی که معمولاً در کنار تماشای فیلم‌های پورن استفاده می‌شود خود ارضایی است. اگرچه خود ارضایی می‌تواند برای مدت کوتاهی میل جنسی شما را کاهش دهد بااین‌حال توجه داشته باشید که مغز شما متوجه تفاوت این شرایط با برقراری رابطه جنسی طبیعی می‌شود زیرا مغز در این شرایط هیچ محرک عاطفی یا تماس پوستی را ادراک نمی‌کند و این می‌تواند در طولانی‌مدت باعث بروز مشکلاتی ازجمله احساس افسردگی در فرد شود.

علاوه بر این خود ارضایی در برخی افراد تبدیل به یک اعتیاد رفتاری و اجبار می‌شود به این صورت که فرد پس از مدتی توانایی کنترل زمان‌هایی که به خود ارضایی دست می‌زند را از دست خواهد داد و در بعضی از ساعات روز میل شدید و غیرقابل مقاومتی را نسبت به انجام این کار در خود احساس می‌کند. این موضوع می‌تواند تا جایی پیش برود که عملکرد فرد در زمینه‌های کاری یا تحصیلی و یا حتی ارتباط با اطرافیان را تحت تأثیر خود قرار دهد. به همین خاطر است که معمولاً توصیه می‌شود از این راهکار برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی استفاده نکنید.

ارضا نیاز جنسی در دوران مجردی | راهکارها

اکنون می‌بایست به این سؤال پاسخ داد که چه راهکاری برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی وجود دارد؟ نیاز به برقراری ارتباط جنسی یک حقیقت فطری و غریزی در هر فرد است و نمی‌توان این حقیقت را کتمان کرد. درنتیجه اگر قرار باشد برای ارضا آن به روابط آزاد یا خود ارضایی روی نیاوریم چطور می‌توان این نیاز را برطرف کرد؟ در ادامه به برخی راهکارها در این زمینه اشاره خواهیم کرد.

تصمیم بگیرید

یک‌بار با خودتان راجع به این موضوع به‌خوبی فکر کنید و برای آن تصمیم بگیرید. شما می‌توانید انجام هریک از رفتارهای بالا را در زندگی خود تجربه کنید اما اگر برای چنین موضوعی تصمیم می‌گیرید می‌بایست پیامدهای منفی آن را نیز بپذیرید. اگرچه تمامی این پیامدهای منفی باهم و در یک فرد اتفاق نخواهد افتاد بااین‌حال به این موضوع توجه داشته باشید که احتمال بروز آن‌ها همواره وجود دارد. اما اگر به هر دلیلی تصمیم گرفته‌اید این راهکارها را امتحان نکنید باید به این واقعیت توجه داشته باشید که میل جنسی قرار نیست از زندگی شما حذف شود، درنتیجه انتظار از بین رفتن آن را نداشته باشید اما شما می‌توانید با استفاده از برخی راهکارها این میل را در خود کنترل کنید.

فعالیت ذهنی ایجاد کنید

سعی کنید برای ساعات مختلف روز خود برنامه‌ریزی داشته باشید. مشغول کردن ذهن با موضوعاتی مانند درس خواندن، یادگیری زبان جدید یا آموختن یک مهارت تازه ازجمله موضوعاتی هستند که می‌تواند شما را از فکر کردن به رابطه جنسی منحرف کند.

ورزش کنید

متخصصین معتقدند یکجانشینی و عدم تحرک ازجمله موضوعاتی است که در بلوغ زودرس و میل به رابطه جنسی تأثیر دارد. به همین خاطر بهتر است یک برنامه ورزشی منظم برای خود تنظیم کنید. فعالیت بدنی تا حد زیادی باعث تخلیه انرژی و احساس نشاط در شما خواهد شد و ذهن و جسم شما را از فکر کردن به روابط جنسی و ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی دور می‌کند.

محیطتان را کنترل کنید

محرک‌هایی که شما از محیط خود دریافت می‌کنید تأثیر بسیاری در افزایش یا کاهش نیاز جنسی دارند. هنگامی‌که در محیط اطراف شما دائماً محرک‌های جنسی ارائه شوند این موضوع باعث می‌شود شما نیز بیشتر درگیر این نیاز شوید. درنتیجه اگر احساس می‌کنید محیط اطراف شما شرایط مناسبی ندارد بهتر است آن را تغییر دهید.

برای ازدواج برنامه‌ریزی داشته باشید

اصلی‌ترین راه برای تأمین نیاز جنسی ازدواج است. درنتیجه در کنار تمامی راهکارهایی که به آن‌ها توجه دارید سعی کنید شرایط خود را برای ازدواج آماده کنید و برای آن برنامه‌ریزی داشته باشید.

ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی | نقش خانواده‌ها

با سخت‌تر شدن ازدواج یکی از دغدغه‌هایی که برای خانواده‌ها ایجاد می‌شود این است که چطور فرزندانشان را از انحراف دور نگه دارند. شاید اصلی‌ترین پاسخی که بتوان به این سؤال داد این است که سعی کنید شرایط را برای ازدواج فرزندانتان آماده کنید و از زمانی که آن‌ها مراحل نوجوانی و بلوغ را پشت سر می‌گذارند به لحاظ مالی برای این موضوع برنامه‌ریزی داشته باشید اما در کنار این موضوع توجه داشته باشید که هرگز فرزندتان را به ازدواج اجبار نکنید. این مسئله که به‌ویژه در ارتباط با دختران مصداق پیدا می‌کند گاهی باعث انتخاب‌های اشتباه و شتاب‌زده‌ای می‌شود که می‌تواند آینده فرد را تا حد زیادی تحت تأثیر قرار دهد.

سعی کنید با فرزندتان رابطه دوستانه‌ای داشته باشید و به او اجازه دهید تا مشکلاتش را با شما در میان بگذارد. این کار باعث خواهد شد تا او بتواند از تجربیات شما استفاده کرده و از برخی خطرات در امان بماند. مشاوره خانواده به شما برای حل هر چه بهتره این نیاز با توجه به شرایط زندگی‌تان کمک خواهد کرد. بهتر است هم خانواده ها و هم مجردها برای رسیدن به یک پاسخ مقاله مدیریت نیازهای جنسی نوجوان را هم بخوانند.

ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی | کمک گرفتن از مشاورین روانشناسی

اگر احساس می‌کنید تامین نیاز جنسی پیش از ازدواج برای شما تبدیل به یک دغدغه مهم شده و یا حتی در شرایطی که احساس تنهایی یا رفتار و گفتار اطرافیان شما را آزار می‌دهد بهتر است با یک روانشناس در این زمینه مشورت کنید. روانشناسان به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید فکر خود را از این موضوع آزاد کرده و انرژی روانی‌تان را صرف فعالیت‌های مفیدتری نمایید. همچنین در‌صورتی‌که درگیر مشکلاتی مثل اعتیاد به فیلم‌های پورن یا خود‌ارضایی شده‌اید بهتر است در این زمینه از مشاورین کمک بگیرید. گاهی اوقات نیاز جنسی تبدیل به دلیلی برای وسوسه فرد به برقراری روابط جنسی نامشروع می‌شود؛ اگر احساس می‌کنید در این شرایط توانایی مخالفت با درخواست‌های اطرافیانتان را ندارید بهتر است راجع‌به آموزش مهارت نه گفتن از یک روانشناس کمک بگیرید. برای اطلاع از روند دریافت مشاوره جنسی کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه نوجوانان می توانید در هر زمان از روز برای مشاوره تلفنی با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو از طریق شماره 02166419012 تماس بگیرید.

 

سؤالات متداول

چطور می‌توان نیازهای جنسی را در دوران مجردی ارضا کرد؟

به این خطر که در این شرایط امکان برقراری رابطه جنسی برای شما وجود ندارد بهتر است راهکارهایی را در جهت آزاد کردن فکرتان از این موضوع به کار ببرید. کنترل محیطی که در آن قرار دارید، ایجاد برنامه‌های متنوع و همین‌طور ورزش روزانه ازجمله موضوعاتی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند.

خود ارضایی برای تأمین نیاز جنسی در دوران مجردی چه ایرادی دارد؟

خود ارضایی می‌تواند مشکلاتی نظیر سردمزاجی را در زندگی جنسی آینده شما ایجاد کند و همین‌طور در برخی افراد تبدیل به یک اعتیاد رفتاری و اجبار می‌شود که بخش زیادی از زمان فعالیت شما در محیط را خواهد گرفت.

‫23 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر
  راجع به ارضای نیاز جنسی از طریق ازدواج موقت پرس و جو و مطالعه های متعددی کردم و هیچ جایی روایت یا حکمی مبنی بر نادرست بودن ان نیافتم. ایا فی المجموع برای افرادی بین سن ۱۹ تا ۲۵ که امکان ازدواج وجود ندارد ،این روش منافات و تناقضی با معیار های روانشناسی ندارد؟

  1. سلام از نظر روانشناسی و دیدگاه شخصی بنده که سال ها در زمینه مشاوره ازدواج و خانواده تجربه دارم باید بگم روابطی که تنها برای رفع نیاز جنسی (یا پر کردن هر نوع خلع شخصی) باشند و بعد های دیگه شخصیت رو در نظر نگیرن نمی تونن جایگزین مناسبی برای ازدواج باشن. خوب آدم چه مرد باشه چه زن فقط برای نیاز جنسی وارد ازدواج نمیشه (البته دارم درباره کسایی حرف می زنم که معنی ازدواج رو درست درک کرده باشن). نیاز جنسی فقط بخشی از رابطه با جنس مخالفه و وقتی توجه تنها به این نیاز داده بشه میتونه باعث کج رفتاری و حتی انحراف هم بشه. حتی اگر از منظر شریعت هم به مساله نگاه کنیم در هیچ آیه و حدیثی ازدواج موقت جایگزین ازدواج دائم نشده. اگر هدف شما مانند خیلی ها آوردن توجیه برای کارتان هست دیگر تایید من روانشناس را میخواهید چه کار؟

   1. در دوران تازه جوانی که شرایط برای ازدواج وجود ندارد و در جامعه روابط دوستی قبل ازدواج بسیار رواج پیکرده من نمیخواهم در دام روابط نامشروع قرار بگیرم و بدلیل نیاز جنسی و گرایشات و فشار ها دنبال ارتباط خارج از چارچوب باشم. ایا قبل از فراهم شدن زمینه برای ازدواج دائم حل نیاز جنسی از این طریق کار درست تری نیست؟

   2. همونطور که اشاره کردند برای اینکه شرایط بین سنین نبود ایا برای رفع نیاز ازدواج موقت مناسب است؟
    وگرنه همه میدونن موقت جای دائمی رو نمیگیره ولی خب ممکنه شرایط نباشه
    و ما فقط داریم درباره رفع نیاز جنسی صحبت میکنیم

   3. شما به ناآگاهیت ببخش که به عنوان روانشناس تو رو قبول داره ، اون میگه شرایط ازدواج دائم نداریم شما میای میگی ازدواج موقت باعث انحراف میشه؟ ازدواج موقت همانطور که معلومه برای نیاز جنسی و حتی بعضاً برای آشنایی بیشتر نه اینکه انحراف ، شما از اول برو روانشناسی بخون

    1. برقراری رابطه با جنس مخالف زمانی که تنها و تنها به خاطر نیاز جنسی باشه، می تونه به انحراف ختم بشه . ازدواج موفتی که چند ساعت محرمیت خوانده میشه و بعد از قضای حاجت رابطه پایان پیدا می کنه تنها تحریفی برای آرام کردن وجدان خودتان هست.
     چه در ازدواج موقت و چه در ازدواج دائم زمانی که شان یکی از طرفین حفظ نشه ، آسیب به وجود خواهد آمد.

 2. در دوران تازه جوانی که شرایط برای ازدواج وجود ندارد و در جامعه روابط دوستی قبل ازدواج بسیار رواج پیکرده من نمیخواهم در دام روابط نامشروع قرار بگیرم و بدلیل نیاز جنسی و گرایشات و فشار ها دنبال ارتباط خارج از چارچوب باشم. ایا قبل از فراهم شدن زمینه برای ازدواج دائم حل نیاز جنسی از این طریق کار درست تری نیست؟

  1. همونطور که گفته شد اگر رابطه فقط و فقط برای رفع نیاز جنسی باشه، نمیتونه ملاک های یه رابطه سالم و بدون آسیب رو برآورده بکنه.
   با سختگیری هایی که برای ازدواج از طرف خود افراد و خانواده ها میشه، سن ازدواج بالا رفته. ما نمی تونیم یه نسخه کلی در این زمینه برای همه بپیچیم ولی خیلی از خانواده ها هم هستن که شرایط رو فراهم می کنن که زوج با ساده ترین شرایط زندگی مشترکشون رو شروع کنن
   یا زوج هایی که هنوز آقا در دوره سربازی است یا هر دو دانشجو هستن و خانواده ها با وجود این شرایط رضایت به ازدواجشون دادن
   زوج هایی هم هستن که زندگی مشترکشون رو از یه اتاق 20 متری شروع کردن و با هم رشد کردن
   خیلی از پزشکان موفق هم در همان دوره دانشجویی یعنی قبل از اینکه در امدی داشته باشن ازدواج داشته اند

   این ها فقط مثال هایی بودن که با توجه به شرایط سخت اقتصادی و شرایط تحصیلی بعضی ها استفاده کردن. ولی خوب مردان و زنانی هم داشتیم که با دریافت مشاوره جنسی و تمریناتی، تونستن صبر بیشتری به خرج بدن تا شرایط لازم طبق معیارهای مورد نظر خودشان فراهم بشه. با تمام این ها ازدواج موقت اگر به درستی و به عنوان یک جایگزین برای ازدواج دائم به کار برده بشه میتونه انتخاب خوبی باشه (باز تاکید می کنیم رابطه با هر عنوانی زمانی که فقط برای رفع نیاز جنسی باشه، ملاک های یک رابطه سالم رو برآورده نمی کنه)

 3. سلام من وقتي بيرون ميرم يا دانشگاه ميرم وقتي يك خانم ميبينم حالم بد ميشه چه كار كنم تا اين فشار ازار دحنده رو از بين ببرم ايا دارو يا گياهي هست ؟ من تمام اين مواردي كه ذكر كردين رو ديدم ولي براي من اثر نداشت.

  1. سلام در صورتی که تمام موارد گفته شده را انجام دادید برای مدیریت نیاز جنسی قبل ازدواج بهتره از متخصصان روانشناسی کمک بگیرید، روانشناس به شما کمک می کنه تا روش های دیگری را برای این هدف به کار بگیرید و یا در صورت امکان راهی برای ارتباط سالم و ازدواج را بیابید.

 4. درست همه همه حرفاتون درست اما یه چیز رو درست توضیح داده نشد شما میگید اول برای رفع نیاز جنی ورزش کنید دهنتون رو مشغول کنید خوب بعد برید پیش روانشناس اما به نظر من نیاز جنسی بخش از ماست هیچ موقع از بین نمیره هرکاری هم کنی بازم از بین نمیره آخرش به ناچار سراغ خودارضایی می ریم تمام هیچ کاری نمیشه کرد دوستان عزیز کسایی که می تونن میزان ازدواج موقت می کنن کسایی که از نظر مالی نمی تونن خودارضایی می کنند این الان شده سرنوشت ما ایرانی ها دوستلن

  1. دوست عزیز نیاز جنسی چیزی نیست که بشه با راهکارهایی که در مقاله اورده رفعش کرد، اصلا امکان چنین چیزی وجود نداره، نیاز جنسی در کنار دیگر نیازها جسمی هم برای سلامت جسمی و هم سلامت روانی لازم و ضروریه، هدف از نوشتن این مقاله اینه که به کسانی که مجرد هستند کمک بشه تا بتونن تا حد امکان این نیاز رو کاهش بدن و انرژی آن را در زمینه های دیگه زندگیشون خرج کنن.
   در زمان ارگاسم و ارضای جنسی، دوپامین (هورمون شادی) آزاد می شود و در هر بار که این لذت تجربه بشه عطش بیشتری برای تجربه دوباره اون ایجاد میشه، خوب حالا با جایگزین کردن فعالیتهایی که موجب آزاد شدن دوپامین بشن می تونیم تا حدی این عطش رو کاهش بدیم. برای جوانان و نوجوانانی که موقعیت ازدواج و یا برقراری رابطه را ندارند توصیه میشه به جای خود ارضایی و پرورش افکار جنسی و بها دادن به آنها روش های مطرح شده در مقاله را به کار گیرند.

  2. سلام وقت بخیر رفع نیاز جنسی درمجردی صرفا ازدواج موقت نیست میشه با دوری از تنهایی هم کنترلش کرد درسته خودارضایی و شهوت خیلی وسوسه میکنه اما آخرین راه نیست. خودارضایی خیلی اثرات منفی شدیدی داره که بعد از ازدواج هم ترکش سخته و زودانزالی و ذهن آشفته هم از اثراتشه خودارضایی چیزی جز لطمه نیست. رابطه آزاد هم لطمه دو طرفه است راه همون ازدواج آسان و با حداقل انتظارات هست میشه مرد میخواد ولی حرف داره سختی داره ولی یک عمر آدم آرامش داره البته که کیس ازدواج از نظر جنسی نباید انتخاب کرد چون به قول یک نفر اون طرف در طول هفته جمعا شاید 3 ساعت مشغول باشه با آدم، بقیش با اخلاق و رفتارش آدم زندگی میکنه پس دیدگاه جنسی در ازدواج خطرناکه اما به قول یک نفر قوه جنسی و عاطفی محرک ازدواجه ولی اینکه کیس برای ارضا انتخاب کنیم میریم توی زندگی اخلاق ها بهم نمیخوره یکی درونگراعه اون یکی برونگرا و سبکشون متفاوته و به داستان میخورن؛ خب در کنار نیت رفع نیاز از راه درستش میشه از نظر اخلاق و روحیه و هم سنجید که دیگه مشکلی نباشه اما ازدواج موقت هم دو مدله یکی الکی اسمش صیغه است و خطبه عقدی ممکنه خونده نشه و زن هم عده نگهداشتن را رعایت نکنه که فکر کنم زنا میشه یکی هم ازدواج موقت واقعا شرعی هست که زن یائسه میشه بدون اینکه بخواد عده نگه داره دخول کنه ولی زیر سن یائسگی باید با هرکی ازدواج میکنه بعدش دوبار عادت ماهیانه ببینه و مقید باشه به رعایت این مسائل پس دقت روی این موارد مهمه که دور ازجون سبب گناه نشه از چاله بخواد در بیاد آدم ولی بیوفته توی چاه بازم بهترین راه پیدا کردن کیس قانع هست و خودمونم قانع باشیم یا زندگی متاهلی بدون تجملات و شنیدن حرف احمق ها یا چالش های مجردی که اثرات منفی داره و گناهه یا ازدواج موقت که واقعا شرعیه.

  3. سلام وقت بخیر رفع نیاز جنسی درمجردی صرفا ازدواج موقت نیست میشه با دوری از تنهایی هم کنترلش کرد

   درسته خودارضایی و شهوت خیلی وسوسه میکنه اما آخرین راه نیست.

   خودارضایی خیلی اثرات منفی شدیدی داره که بعد از ازدواج هم ترکش سخته و زودانزالی و ذهن آشفته هم از اثراتشه

   خودارضایی چیزی جز لطمه نیست.

   رابطه آزاد هم لطمه دو طرفه است
   راه همون ازدواج آسان و با حداقل انتظارات هست میشه مرد میخواد ولی

   حرف داره سختی داره ولی یک عمر آدم آرامش داره البته که کیس ازدواج از نظر جنسی نباید انتخاب کرد چون به قول یک نفر اون طرف در طول هفته جمعا شاید 3 ساعت مشغول باشه با آدم، بقیش با اخلاق و رفتارش آدم زندگی میکنه پس دیدگاه جنسی در ازدواج خطرناکه اما به قول یک نفر قوه جنسی و عاطفی محرک ازدواجه ولی اینکه کیس برای ارضا انتخاب کنیم میریم توی زندگی اخلاق ها بهم نمیخوره یکی درونگراعه اون یکی برونگرا و سبکشون متفاوته و به داستان میخورن؛ خب در کنار نیت رفع نیاز از راه درستش میشه از نظر اخلاق و روحیه و هم سنجید که دیگه مشکلی نباشه

   اما ازدواج موقت هم دو مدله یکی الکی اسمش صیغه است و خطبه عقدی ممکنه خونده نشه و زن هم عده نگهداشتن را رعایت نکنه که فکر کنم زنا میشه یکی هم ازدواج موقت واقعا شرعی هست که زن یائسه میشه بدون اینکه بخواد عده نگه داره دخول کنه ولی زیر سن یائسگی باید با هرکی ازدواج میکنه بعدش دوبار عادت ماهیانه ببینه و مقید باشه به رعایت این مسائل پس دقت روی این موارد مهمه که دور ازجون سبب گناه نشه از چاله بخواد در بیاد آدم ولی بیوفته توی چاه

   بازم بهترین راه پیدا کردن کیس قانع هست و خودمونم قانع باشیم
   یا زندگی متاهلی بدون تجملات و شنیدن حرف احمق ها

   یا چالش های مجردی که اثرات منفی داره ….

 5. خب اومدیم شرایط ازدواج تا ۳۰ سالگی فراهم نشد
  درسته ازدواج تنها راهشه ولی نمیتونیم بی عار و بی کاروبی پول بریم الکی با یکی ازدواج کنیم تا سر فرو بریم تو گل اینجوری یه نفرم الکی بدبخت میکنیم بخاطر حوس های شهوانی

 6. کسی که همسر نداره مخصوصا مردها که اتش جنسی انها زیاد میشه مثل کسی هست که گرسنه فقط به غذا فکر میکنه و شرایط ازدواج هم میسر نیست چاره نیست محلهایی قرار بدن برای صیقه موقت مثل بقیه کشورها که مکانی برای این امر مهیا شده

 7. من یه نوجوان ۱۷ ساله هسم که دارم وارد ۱۸ سال میشوم و فشار جنسی روی من زیاد شده من خود ارضایی رو خیلی وقت پیش کنار گذاشتم ولی الان فشار جنسی روی من زیاد هرکاری که میدانم کردم که کمتر شود مثل نپوشیدن لباس های تنگ و بعضی از غذاها که نباید خورد اما باز تغییر نکرده و یک نفر در زندگیم هست که واقعا دوسش دارم از ته دل با هر خجالت و چیزی بود در این باره حرف زدیم و گفتم دارم عذاب میکشم و او هم از این چیزها بسیار بدش میاید و میگوید موقع ازدواج اشکالی نداره ولی الان نه منم هم نمیخوام این کار هارو با او انجام بدم تا فشار جنسیم کم بشود چون واقعا دوستش دارم اما یه مدت که خیلی درد میکشم کارهایی که دکترم گفت انجام دادم و دوست دخترم میگه اگه این کار با مالش یا روی لباس بکنیم فشار کم میشود و تحریک کم میشود حاظرم بکنم چون همه ی راه های جلوگیری از بین بردن را انجام دادم و خوب نشدم

  ایا این کارو باهم انجام بدم بخاطر حال بد من و تموم شدنش مشگلی ندارد؟

 8. آیا خودتم میتونی دوماه ارضا نشی بعد بری کتاب بخونی و ورزش کنی چرت و پرت رو واسه بچه دبستان بگو
  دوستان نیاز های جنسی تون رو با الگو برداری از کشورهای اروپایی برطرف کنین اونا ۲۰۰سال از ما جلوترن، اینجا هر ننه قمری میرسه سایت مسائل جنسی میزنه

 9. ممنون بابت مطلب خوبتون. کاش شرایط یه طوری بشه همه جوووونا بتونن ازدواج کنن از این شرایط خلاص بشن . واقعا ارضای نیاز جنسی توی دوره مجردی خیلی سخته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره