ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی | برطرف کردن نیاز جنسی قبل ازدواج

ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی یکی از موضوعاتی است که برای بسیاری از نوجوانان و جوانان تبدیل به یک دغدغه جدی شده است. در سال‌های اخیر به دلیل مشکلات اقتصادی و یا ادامه تحصیل فاصله زمانی نسبتاً زیادی میان رسیدن فرد به بلوغ جنسی و ازدواج ایجاد شده است؛ این در حالیست که در تمامی سال‌های دوران مجردی نیازهای جنسی فرد همراه او هستند و ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی یکی از موضوعاتی است که شاید بتوان گفت راه‌حل مناسبی برای آن پیدا نشده است. استفاده از فیلم‌های پورن، خود ارضایی یا برقراری رابطه جنسی با فردی دیگر ازجمله راهکارهایی هستند که هر یک می‌تواند پیامدهای منفی بسیاری را به همراه داشته باشد. به همین خاطر بهتر است راه‌های دیگری که در ادامه بیشتر درباره آنان صحبت خواهیم کرد را برای سازگاری با این شرایط امتحان کنید. پیشنهاد می‌شود که حتما مشاوره نوجوان نیز دریافت نمایید.

ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی | آنچه نباید انجام دهید

خود ارضایی یا برقراری روابط آزاد با دیگران ازجمله رایج‌ترین راهکارهایی هستند که برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بااین‌حال این راهکارها مشکلاتی را برای فرد ایجاد خواهند کرد که لازم است به آن‌ها توجه داشته باشید. این مشکلات می‌تواند تا آینده درازمدت برای شما ادامه پیدا کرده و حتی پس از ازدواج نیز مانع لذت بردن شما از زندگی مشترکتان شود. به همین خاطر در این قسمت آنچه را نباید در این دوران به‌عنوان راهکار مدنظر قرار دهید با یکدیگر بررسی خواهیم کرد. برای آگاهی بیشتر درباره راه های انجام خودارضایی بدون آسیب با توجه به علت خودارضایی در سنین مختلف کلیک کنید.

گرایش به پورنوگرافی

تماشای فیلم‌های پورن یکی از راهکارهایی است که برای ارضای نیاز جنسی یا کسب لذت در دوران مجردی مورداستفاده قرار می‌گیرد. اگرچه این موضوع در بسیاری از فرهنگ‌ها و میان اکثریت جوانان رواج دارد بااین‌حال تماشای تصاویر یا فیلم‌های پورنو گرافی می‌تواند در درازمدت مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد. ازجمله مشکلات تماشای این فیلم‌ها این است که ذهنیت شما از رابطه جنسی توسط این فیلم‌ها تحریف خواهد شد و هنگامی‌که پس از ازدواج خود یا شریک جنسیتان را با هنرپیشه‌های فیلم‌های پورن مقایسه می‌کنید ممکن است نتوانید از برقراری رابطه جنسی طبیعی لذت ببرید. علاوه بر این تماشای پورنوگرافی به‌تدریج در برخی افراد تبدیل به یک اعتیاد رفتاری یا وسواس ذهنی می‌شود به این صورت که فرد برای رسیدن به تحریک جنسی یا لذت بردن از رابطه می‌بایست به تماشای فیلم‌های پورن بپردازد و این می‌تواند مشکلاتی را در ارتباط با همسرتان ایجاد نماید.

دلیل بروز چنین مشکلاتی این است که ذهن شما از ابتدا به محرک‌هایی با شدت هیجانی بالا عادت کرده و این موضوع باعث می‌شود تا پس از مدتی به محرک‌هایی با شدت هیجانی پایین‌تر یا حتی همان سطح از محرک‌ها واکنشی نداشته باشید. به همین خاطر شاید بتوان تماشای پورنو گرافی را بدترین راهکار برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی دانست. اگر دچار هریک از مشکلات گفته شده هستید و یا در شرایطی که نمی‌توانید میل خود به تماشای فیلم‌های پورن را کنترل کنید بهتر است در این زمینه از یک مشاور روانشناسی کمک بگیرید. اگر به هر دلیلی از صحبت کردن راجع به این مسائل احساس خجالت می‌کنید بهتر است از مشاوره‌های تلفنی استفاده نمایید. برای کنترل و محدود کردن نیاز جنسی و عمل خودارضایی برای درمان اعتیاد به پورنوگرافی کلیک کنید.

گرایش به پورنوگرافی
گرایش به پورنوگرافی

 

برقراری روابط آزاد

یکی از راهکارها برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی که در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری نیز پیدا کرده برقراری روابط آزاد است. در این روش دختران و پسران بسته به شرایط فرهنگی و اقتصادی از طریق روش‌هایی مانند هم‌خانگی، صیغه‌های محرمیت کوتاه‌مدت و یا بدون هیچ‌یک از این شرایط با یکدیگر وارد رابطه می‌شوند. اگرچه این راهکار طرفداران بسیاری پیدا کرده بااین‌حال رابطه جنسی پیش از ازدواج می‌تواند مشکلاتی را در آینده و به‌ویژه برای دختران ایجاد نماید. باج‌خواهی‌های مالی یا احساسی، ابتلا به بیماری‌های مقاربتی، بارداری ناخواسته و سقط‌جنین و همین‌طور ناتوانی در پیدا کردن همسر مناسب در آینده ازجمله مشکلاتی هستند که به دنبال این روابط ممکن است برای فرد پیش بیاید.

برقراری روابط آزاد
برقراری روابط آزاد

 

خود ارضایی به‌عنوان راهکاری برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی

یکی دیگر از راهکارهایی که معمولاً در کنار تماشای فیلم‌های پورن استفاده می‌شود خود ارضایی است. اگرچه خود ارضایی می‌تواند برای مدت کوتاهی میل جنسی شما را کاهش دهد بااین‌حال توجه داشته باشید که مغز شما متوجه تفاوت این شرایط با برقراری رابطه جنسی طبیعی می‌شود زیرا مغز در این شرایط هیچ محرک عاطفی یا تماس پوستی را ادراک نمی‌کند و این می‌تواند در طولانی‌مدت باعث بروز مشکلاتی ازجمله احساس افسردگی در فرد شود.

علاوه بر این خود ارضایی در برخی افراد تبدیل به یک اعتیاد رفتاری و اجبار می‌شود به این صورت که فرد پس از مدتی توانایی کنترل زمان‌هایی که به خود ارضایی دست می‌زند را از دست خواهد داد و در بعضی از ساعات روز میل شدید و غیرقابل مقاومتی را نسبت به انجام این کار در خود احساس می‌کند. این موضوع می‌تواند تا جایی پیش برود که عملکرد فرد در زمینه‌های کاری یا تحصیلی و یا حتی ارتباط با اطرافیان را تحت تأثیر خود قرار دهد. به همین خاطر است که معمولاً توصیه می‌شود از این راهکار برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی استفاده نکنید.

خود ارضایی به‌عنوان راهکاری برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی
خود ارضایی به‌عنوان راهکاری برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی

 

ارضا نیاز جنسی در دوران مجردی | راهکارها

اکنون می‌بایست به این سؤال پاسخ داد که چه راهکاری برای ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی وجود دارد؟ نیاز به برقراری ارتباط جنسی یک حقیقت فطری و غریزی در هر فرد است و نمی‌توان این حقیقت را کتمان کرد. درنتیجه اگر قرار باشد برای ارضا آن به روابط آزاد یا خود ارضایی روی نیاوریم چطور می‌توان این نیاز را برطرف کرد؟ در ادامه به برخی راهکارها در این زمینه اشاره خواهیم کرد.

تصمیم بگیرید

یک‌بار با خودتان راجع به این موضوع به‌خوبی فکر کنید و برای آن تصمیم بگیرید. شما می‌توانید انجام هریک از رفتارهای بالا را در زندگی خود تجربه کنید اما اگر برای چنین موضوعی تصمیم می‌گیرید می‌بایست پیامدهای منفی آن را نیز بپذیرید. اگرچه تمامی این پیامدهای منفی باهم و در یک فرد اتفاق نخواهد افتاد بااین‌حال به این موضوع توجه داشته باشید که احتمال بروز آن‌ها همواره وجود دارد. اما اگر به هر دلیلی تصمیم گرفته‌اید این راهکارها را امتحان نکنید باید به این واقعیت توجه داشته باشید که میل جنسی قرار نیست از زندگی شما حذف شود، درنتیجه انتظار از بین رفتن آن را نداشته باشید اما شما می‌توانید با استفاده از برخی راهکارها این میل را در خود کنترل کنید.

فعالیت ذهنی ایجاد کنید

سعی کنید برای ساعات مختلف روز خود برنامه‌ریزی داشته باشید. مشغول کردن ذهن با موضوعاتی مانند درس خواندن، یادگیری زبان جدید یا آموختن یک مهارت تازه ازجمله موضوعاتی هستند که می‌تواند شما را از فکر کردن به رابطه جنسی منحرف کند.

ورزش کنید

متخصصین معتقدند یکجانشینی و عدم تحرک ازجمله موضوعاتی است که در بلوغ زودرس و میل به رابطه جنسی تأثیر دارد. به همین خاطر بهتر است یک برنامه ورزشی منظم برای خود تنظیم کنید. فعالیت بدنی تا حد زیادی باعث تخلیه انرژی و احساس نشاط در شما خواهد شد و ذهن و جسم شما را از فکر کردن به روابط جنسی و ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی دور می‌کند.

محیطتان را کنترل کنید

محرک‌هایی که شما از محیط خود دریافت می‌کنید تأثیر بسیاری در افزایش یا کاهش نیاز جنسی دارند. هنگامی‌که در محیط اطراف شما دائماً محرک‌های جنسی ارائه شوند این موضوع باعث می‌شود شما نیز بیشتر درگیر این نیاز شوید. درنتیجه اگر احساس می‌کنید محیط اطراف شما شرایط مناسبی ندارد بهتر است آن را تغییر دهید.

برای ازدواج برنامه‌ریزی داشته باشید

اصلی‌ترین راه برای تأمین نیاز جنسی ازدواج است. درنتیجه در کنار تمامی راهکارهایی که به آن‌ها توجه دارید سعی کنید شرایط خود را برای ازدواج آماده کنید و برای آن برنامه‌ریزی داشته باشید.

ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی | نقش خانواده‌ها

با سخت‌تر شدن ازدواج یکی از دغدغه‌هایی که برای خانواده‌ها ایجاد می‌شود این است که چطور فرزندانشان را از انحراف دور نگه دارند. شاید اصلی‌ترین پاسخی که بتوان به این سؤال داد این است که سعی کنید شرایط را برای ازدواج فرزندانتان آماده کنید و از زمانی که آن‌ها مراحل نوجوانی و بلوغ را پشت سر می‌گذارند به لحاظ مالی برای این موضوع برنامه‌ریزی داشته باشید اما در کنار این موضوع توجه داشته باشید که هرگز فرزندتان را به ازدواج اجبار نکنید. این مسئله که به‌ویژه در ارتباط با دختران مصداق پیدا می‌کند گاهی باعث انتخاب‌های اشتباه و شتاب‌زده‌ای می‌شود که می‌تواند آینده فرد را تا حد زیادی تحت تأثیر قرار دهد.

سعی کنید با فرزندتان رابطه دوستانه‌ای داشته باشید و به او اجازه دهید تا مشکلاتش را با شما در میان بگذارد. این کار باعث خواهد شد تا او بتواند از تجربیات شما استفاده کرده و از برخی خطرات در امان بماند. مشاوره خانواده به شما برای حل هر چه بهتره این نیاز با توجه به شرایط زندگی‌تان کمک خواهد کرد. بهتر است هم خانواده ها و هم مجردها برای رسیدن به یک پاسخ مقاله مدیریت نیازهای جنسی نوجوان را هم بخوانند.

ارضای نیاز جنسی در دوران مجردی | کمک گرفتن از مشاورین روانشناسی

اگر احساس می‌کنید تامین نیاز جنسی پیش از ازدواج برای شما تبدیل به یک دغدغه مهم شده و یا حتی در شرایطی که احساس تنهایی یا رفتار و گفتار اطرافیان شما را آزار می‌دهد بهتر است با یک روانشناس در این زمینه مشورت کنید. روانشناسان به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید فکر خود را از این موضوع آزاد کرده و انرژی روانی‌تان را صرف فعالیت‌های مفیدتری نمایید. همچنین در‌صورتی‌که درگیر مشکلاتی مثل اعتیاد به فیلم‌های پورن یا خود‌ارضایی شده‌اید بهتر است در این زمینه از مشاورین کمک بگیرید. گاهی اوقات نیاز جنسی تبدیل به دلیلی برای وسوسه فرد به برقراری روابط جنسی نامشروع می‌شود؛ اگر احساس می‌کنید در این شرایط توانایی مخالفت با درخواست‌های اطرافیانتان را ندارید بهتر است راجع‌به آموزش مهارت نه گفتن از یک روانشناس کمک بگیرید. برای اطلاع از روند دریافت مشاوره جنسی کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه نوجوانان می توانید در هر زمان از روز برای مشاوره تلفنی با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو از طریق شماره 02166419012 تماس بگیرید.

 

سؤالات متداول

چطور می‌توان نیازهای جنسی را در دوران مجردی ارضا کرد؟

به این خطر که در این شرایط امکان برقراری رابطه جنسی برای شما وجود ندارد بهتر است راهکارهایی را در جهت آزاد کردن فکرتان از این موضوع به کار ببرید. کنترل محیطی که در آن قرار دارید، ایجاد برنامه‌های متنوع و همین‌طور ورزش روزانه ازجمله موضوعاتی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند.

خود ارضایی برای تأمین نیاز جنسی در دوران مجردی چه ایرادی دارد؟

خود ارضایی می‌تواند مشکلاتی نظیر سردمزاجی را در زندگی جنسی آینده شما ایجاد کند و همین‌طور در برخی افراد تبدیل به یک اعتیاد رفتاری و اجبار می‌شود که بخش زیادی از زمان فعالیت شما در محیط را خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

‫85 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر
  راجع به ارضای نیاز جنسی از طریق ازدواج موقت پرس و جو و مطالعه های متعددی کردم و هیچ جایی روایت یا حکمی مبنی بر نادرست بودن ان نیافتم. ایا فی المجموع برای افرادی بین سن ۱۹ تا ۲۵ که امکان ازدواج وجود ندارد ،این روش منافات و تناقضی با معیار های روانشناسی ندارد؟

  1. سلام از نظر روانشناسی و دیدگاه شخصی بنده که سال ها در زمینه مشاوره ازدواج و خانواده تجربه دارم باید بگم روابطی که تنها برای رفع نیاز جنسی (یا پر کردن هر نوع خلاء شخصی) باشند و بعد های دیگه شخصیت رو در نظر نگیرن نمی تونن جایگزین مناسبی برای ازدواج باشن. خوب آدم چه مرد باشه چه زن فقط برای نیاز جنسی وارد ازدواج نمیشه (البته دارم درباره کسایی حرف می زنم که معنی ازدواج رو درست درک کرده باشن). نیاز جنسی فقط بخشی از رابطه با جنس مخالفه و وقتی توجه تنها به این نیاز داده بشه میتونه باعث کج رفتاری و حتی انحراف هم بشه. حتی اگر از منظر شریعت هم به مساله نگاه کنیم در هیچ آیه و حدیثی ازدواج موقت جایگزین ازدواج دائم نشده. اگر هدف شما مانند خیلی ها آوردن توجیه برای کارتان هست دیگر تایید من روانشناس را میخواهید چه کار؟

   1. در دوران تازه جوانی که شرایط برای ازدواج وجود ندارد و در جامعه روابط دوستی قبل ازدواج بسیار رواج پیکرده من نمیخواهم در دام روابط نامشروع قرار بگیرم و بدلیل نیاز جنسی و گرایشات و فشار ها دنبال ارتباط خارج از چارچوب باشم. ایا قبل از فراهم شدن زمینه برای ازدواج دائم حل نیاز جنسی از این طریق کار درست تری نیست؟

   2. همونطور که اشاره کردند برای اینکه شرایط بین سنین نبود ایا برای رفع نیاز ازدواج موقت مناسب است؟
    وگرنه همه میدونن موقت جای دائمی رو نمیگیره ولی خب ممکنه شرایط نباشه
    و ما فقط داریم درباره رفع نیاز جنسی صحبت میکنیم

     1. پیامبر(ص)فرمودنید:
      هر کس آب منی هش را با دست بیرون بکشد وارد بهشت نمی شود.
      این حدیث پیامبر رو یادت باشه و از خدا کمک بگیر و مطمئن باش اون بالایی خیلی مهربونه هم توبه تو میبخشه هم کمکت میکنه ترک کنی.

   3. شما به ناآگاهیت ببخش که به عنوان روانشناس تو رو قبول داره ، اون میگه شرایط ازدواج دائم نداریم شما میای میگی ازدواج موقت باعث انحراف میشه؟ ازدواج موقت همانطور که معلومه برای نیاز جنسی و حتی بعضاً برای آشنایی بیشتر نه اینکه انحراف ، شما از اول برو روانشناسی بخون

    1. برقراری رابطه با جنس مخالف زمانی که تنها و تنها به خاطر نیاز جنسی باشه، می تونه به انحراف ختم بشه . ازدواج موفتی که چند ساعت محرمیت خوانده میشه و بعد از قضای حاجت رابطه پایان پیدا می کنه تنها تحریفی برای آرام کردن وجدان خودتان هست.
     چه در ازدواج موقت و چه در ازدواج دائم زمانی که شان یکی از طرفین حفظ نشه ، آسیب به وجود خواهد آمد.

     1. الان شما داری میگی از خدا بیشتر میفهمید؟
      متعه در قرآن سوره داره

      چه کسی به شما صلاحیت داده به اسم روانشناسی مشاوره غلط به مردم بدید؟

     2. سلام من کسی ام که خودارضایی رو گذاشته کنار اما واقعا واقعا داره به قلبم فشار میاره دیشب تا صبح نخوابیدم و نمیدونستم چیکار کنم من واقعا نمیخوام انجامش بدم چون که خدای من ناراحت میشه اما بعضی وقتا شدتش انقدر زیاد میشه به خدا حتی میترسم بخوابم یا راه برم که تحریک بشم از موقعی هم که ترک کردم فیلم های پورن و هر چیزی که فکر میکنم ممکنه من رو به این راه بکشونه بوسیدم گذاشتم کنار و افکارم واقعا تحت کنترلن اما خب بعضی وقتا فقط بعضی وقتا افکارم از دستم در میرن و اون روز من با خودم و زمین و زمان جنگ دارم دیگه به حدی رسیدم که قلبم داره میاد تو دهنم اما میگم باشه اشکال نداره کفاره گناهی که انجام دادی اما واقعا آزار دهندست هی چیزای سرد میخورم اما خب بعد از یه مدت کوتاهی دوباره برمیگرده میش تونم ازتون بخوام که کمکم کنید؟ َ

     3. نیاز جنسی چیزی نیست که بشه به طور کل نادیده اش گرفت بلکه میشه اون رو مدیریت کرد و به دنبال راهی سالم برای براوده کردنش رفت. علاوه بر راهکارهای ذکر شده اگر نتوانستید نتیجه بگیرید حتما از مشاوره فردی استفاده کنید.

   4. این بحث ها اصن نتیجه ای نداره که نداره. الان یه ازدواج سالم و با توقع و هزینه کم هم نمیشه انجام داد. انقد که گرونیه توی این کشور. یه بحث دیگه هم اینه که اکثر دخترا خیلی خودشونو سطح بالا میدونن! یه جواب سلام آدمم نمیدن درحالی که از شهوت زیاد دارن میمیرن!! خب شل کنید دیگه. این توقعات زیاد و خیالیتون رو هم بیخیال شید چون پسری که اونقدر پولدار باشه که شما هارو به آرزوتون برسونه، خیلی کمه و انگشت شماره بعدشم اصن هیچ تضمینی نداره از شما خوشش بیاد.

    1. والا کم نیستن از این دخترای کم توقع ولی جناب این شما پسرایین که میخواین دختره همه چی تموم باشع معلومه همچین دختری که شما میخواین توقع هاش بالاست وقتی مادرانه پسر میاد اول به وضعیت مالی و مسکن و زیبایی و خوش تیپی دختر خانوم نگاه میکنه توقع دیگه ای هم نیست

     1. سلام شما خانم همه چی رو برعکس میگین شما دخترهایی که موقع عقد پدر دختر شرط میزاره میگه دخترم به کسی میدم که خونه داشته باشه ماشین داشته باشه کارثابت و وضع مالی بالایی داشته باشه

    2. ازدواج موقت حلاله و مشکلی نداره. یک دختر هم که سن بالایی داره میتونه ازدواج موقت بکنه فقط اگر قصد داره بعدها ازدواج دائم بکنه باید مواظب بکارتش باشه. چه بهتر که پسرها و دخترها با همونایی که دوستشون دارند و با هم رابطه دارند به شرطی که از لحاظ اخلاقی هم با هم خوب هستند ازدواج دائم هم بکنند و درگیر رسومات احمقانه و افکار احمقانه و پوسیده هم نباشند.

  2. رفیق.من ۲۵ سالمه نمیتونم ازدواج کنم.حتی اگر ده سال دیگه هم بگذره.از طرفی تا الان حتی با یک دختر حرف هم نزدم. فقط تو این چندین سال خود ارضایی کردم و الان یک معتاد هستم به خود ارضایی و دیدن فیلم پورن. نیاز جنسیم که برطرف نشده هیچ . کلی مریضی روانی و مشکلات عجیب برام بوجود اورده نه در حال حاظر حتی در آینده هم مشکلات زیادی خواهم داشت.پس دقت داشته باشید هرکار میکنید خود ارضایی نکنید.

   1. سلام با ترک فیلم پورن و خودارضایی به مرور عوارضش از بین میرن ، من تجربه شو دارم با اینکه خیلی سخت بود برام ولی می‌ارزید به ازاد شدن روح و روانم ، از خدا کمک بخواه و یک توبه با برنامه ریزی و خواست شدیدت برای تغییر انجام بده و برو جلو ، مطمئن باش شرایط ازدواجت هم جور میشه ، ولی پر کردن وقت خیلی مهمه بخصوص با ورزش و کار سنگین ، حتا ادمایی مث شهید هادی میرفتن و کولبری میکردن خب اینا خیلی موثره ، از ته قلبم دعا میکنم شرایطت بهتر شه چون دردشو کشیدن

  3. سلام
   موجب بیماری های مقاربتی میشود
   موجب تنوع طلبی جنسی میشود و معنی واقعی خانواده از بین میرود
   موجب استفاده از زن بعنوان ابزار رفع نیاز جنسی میشود بدون در نظر گرفتن روابط عاطفی فقط به لذت جسمی توجه میشود و……..
   بهتره دولت و جامعه بجای تروبج صیغه فرهنگسازی کنند برای پایین آوردن توقع ها و زندگی ساده ولی شاد و با نشاط

   1. فرزندانتان آماده کنید و از زمانی که آن‌ها مراحل نوجوانی و بلوغ را پشت سر می‌گذارند به لحاظ مالی برای این موضوع برنامه‌ریزی داشته باشید

 2. در دوران تازه جوانی که شرایط برای ازدواج وجود ندارد و در جامعه روابط دوستی قبل ازدواج بسیار رواج پیکرده من نمیخواهم در دام روابط نامشروع قرار بگیرم و بدلیل نیاز جنسی و گرایشات و فشار ها دنبال ارتباط خارج از چارچوب باشم. ایا قبل از فراهم شدن زمینه برای ازدواج دائم حل نیاز جنسی از این طریق کار درست تری نیست؟

  1. همونطور که گفته شد اگر رابطه فقط و فقط برای رفع نیاز جنسی باشه، نمیتونه ملاک های یه رابطه سالم و بدون آسیب رو برآورده بکنه.
   با سختگیری هایی که برای ازدواج از طرف خود افراد و خانواده ها میشه، سن ازدواج بالا رفته. ما نمی تونیم یه نسخه کلی در این زمینه برای همه بپیچیم ولی خیلی از خانواده ها هم هستن که شرایط رو فراهم می کنن که زوج با ساده ترین شرایط زندگی مشترکشون رو شروع کنن
   یا زوج هایی که هنوز آقا در دوره سربازی است یا هر دو دانشجو هستن و خانواده ها با وجود این شرایط رضایت به ازدواجشون دادن
   زوج هایی هم هستن که زندگی مشترکشون رو از یه اتاق 20 متری شروع کردن و با هم رشد کردن
   خیلی از پزشکان موفق هم در همان دوره دانشجویی یعنی قبل از اینکه در امدی داشته باشن ازدواج داشته اند

   این ها فقط مثال هایی بودن که با توجه به شرایط سخت اقتصادی و شرایط تحصیلی بعضی ها استفاده کردن. ولی خوب مردان و زنانی هم داشتیم که با دریافت مشاوره جنسی و تمریناتی، تونستن صبر بیشتری به خرج بدن تا شرایط لازم طبق معیارهای مورد نظر خودشان فراهم بشه. با تمام این ها ازدواج موقت اگر به درستی و به عنوان یک جایگزین برای ازدواج دائم به کار برده بشه میتونه انتخاب خوبی باشه (باز تاکید می کنیم رابطه با هر عنوانی زمانی که فقط برای رفع نیاز جنسی باشه، ملاک های یک رابطه سالم رو برآورده نمی کنه)

 3. سلام من وقتي بيرون ميرم يا دانشگاه ميرم وقتي يك خانم ميبينم حالم بد ميشه چه كار كنم تا اين فشار ازار دحنده رو از بين ببرم ايا دارو يا گياهي هست ؟ من تمام اين مواردي كه ذكر كردين رو ديدم ولي براي من اثر نداشت.

  1. سلام در صورتی که تمام موارد گفته شده را انجام دادید برای مدیریت نیاز جنسی قبل ازدواج بهتره از متخصصان روانشناسی کمک بگیرید، روانشناس به شما کمک می کنه تا روش های دیگری را برای این هدف به کار بگیرید و یا در صورت امکان راهی برای ارتباط سالم و ازدواج را بیابید.

    1. سلام،من یک ماه اومدم المان زندگی میکنم، بعد سی سال زندگی تو ایران. واقعا اینجا مردم آروم ترن و تو خیابون و اتوبوس و دانشگاه و هیچ جای دیگه اصلا از طرف آقایون حتی در حد نگاه سنگین هم حس نمیکنم. خب شما فکر نمیکنید همین رابطه نداشتن ما جوونای ایرانی ما رو انقدر تشنه و خسته نیاز جتسی کرده؟ (من مسلمان هم هستم، و به گفته آقای مطهری ازدواج موقت برای این شرایط جوان هاست نه مرد های بوالهوس. و ازدواج موقت نه به معنی صیغه چند ساعته، بلکه به معنی رابطه دوست پسر/دختر ولی شرعی و حلال)

     1. روشی که دولتمردان مادر پیش گرفتن صد درصد اشتباه هست. یه زمانی داشتن دستگاه پخش ویدیو جرم بود و بازی شطرنج و گوش کردن به ترانه و موسیقی حرام بود و تا همین اواخر مامورهای دولت، بشقابهای ماهواره را زیر پا له میکردند و جریمه سنگین می‌بستند. حالا دیگه کسی نمیره ویدیو بخره‌ میشه دانلودش کرد، مسابقات شطرنج و استعدادیابی خواننده ها و آلات موسیقی فراگیر شده و در آموزشگاهها تدریس و حتی در صدا و سیما تشویق میشه چون مسیولین به این نتیجه رسیدن که نحوه برخوردشون مناسب نبوده اما متاسفانه هنوز هم در مدارس و دانشگاه‌ها تفکیک جنسیتی داریم، دخترها و پسرها از روحیات همدیگه باخبر نیستند چون در دوران مدرسه ودانشگاه در کنار هم زندگی نکردند و از همدیگه دور بودند. در خیابانها گشت ارشاد هست، فیلمهای سینمایی و سریالها و اینترنت و تلگرام تماما فیلتر و سانسور شده، جوانان بی‌پول و بیکار و بی‌خانه هستند و غرایض جنسی خود را نمیتوانند با کتاب خواندن و ورزش کردن برطرف کنند. من خودم ۴۶ سالمه اما مجرد هستم و درگیر خودارضایی. جای زخم را که نباید با خاراندن برطرف کنیم تا بدتر بشه!

 4. درست همه همه حرفاتون درست اما یه چیز رو درست توضیح داده نشد شما میگید اول برای رفع نیاز جنی ورزش کنید دهنتون رو مشغول کنید خوب بعد برید پیش روانشناس اما به نظر من نیاز جنسی بخش از ماست هیچ موقع از بین نمیره هرکاری هم کنی بازم از بین نمیره آخرش به ناچار سراغ خودارضایی می ریم تمام هیچ کاری نمیشه کرد دوستان عزیز کسایی که می تونن میزان ازدواج موقت می کنن کسایی که از نظر مالی نمی تونن خودارضایی می کنند این الان شده سرنوشت ما ایرانی ها دوستلن

  1. دوست عزیز نیاز جنسی چیزی نیست که بشه با راهکارهایی که در مقاله اورده رفعش کرد، اصلا امکان چنین چیزی وجود نداره، نیاز جنسی در کنار دیگر نیازها جسمی هم برای سلامت جسمی و هم سلامت روانی لازم و ضروریه، هدف از نوشتن این مقاله اینه که به کسانی که مجرد هستند کمک بشه تا بتونن تا حد امکان این نیاز رو کاهش بدن و انرژی آن را در زمینه های دیگه زندگیشون خرج کنن.
   در زمان ارگاسم و ارضای جنسی، دوپامین (هورمون شادی) آزاد می شود و در هر بار که این لذت تجربه بشه عطش بیشتری برای تجربه دوباره اون ایجاد میشه، خوب حالا با جایگزین کردن فعالیتهایی که موجب آزاد شدن دوپامین بشن می تونیم تا حدی این عطش رو کاهش بدیم. برای جوانان و نوجوانانی که موقعیت ازدواج و یا برقراری رابطه را ندارند توصیه میشه به جای خود ارضایی و پرورش افکار جنسی و بها دادن به آنها روش های مطرح شده در مقاله را به کار گیرند.

  2. سلام وقت بخیر رفع نیاز جنسی درمجردی صرفا ازدواج موقت نیست میشه با دوری از تنهایی هم کنترلش کرد درسته خودارضایی و شهوت خیلی وسوسه میکنه اما آخرین راه نیست. خودارضایی خیلی اثرات منفی شدیدی داره که بعد از ازدواج هم ترکش سخته و زودانزالی و ذهن آشفته هم از اثراتشه خودارضایی چیزی جز لطمه نیست. رابطه آزاد هم لطمه دو طرفه است راه همون ازدواج آسان و با حداقل انتظارات هست میشه مرد میخواد ولی حرف داره سختی داره ولی یک عمر آدم آرامش داره البته که کیس ازدواج از نظر جنسی نباید انتخاب کرد چون به قول یک نفر اون طرف در طول هفته جمعا شاید 3 ساعت مشغول باشه با آدم، بقیش با اخلاق و رفتارش آدم زندگی میکنه پس دیدگاه جنسی در ازدواج خطرناکه اما به قول یک نفر قوه جنسی و عاطفی محرک ازدواجه ولی اینکه کیس برای ارضا انتخاب کنیم میریم توی زندگی اخلاق ها بهم نمیخوره یکی درونگراعه اون یکی برونگرا و سبکشون متفاوته و به داستان میخورن؛ خب در کنار نیت رفع نیاز از راه درستش میشه از نظر اخلاق و روحیه و هم سنجید که دیگه مشکلی نباشه اما ازدواج موقت هم دو مدله یکی الکی اسمش صیغه است و خطبه عقدی ممکنه خونده نشه و زن هم عده نگهداشتن را رعایت نکنه که فکر کنم زنا میشه یکی هم ازدواج موقت واقعا شرعی هست که زن یائسه میشه بدون اینکه بخواد عده نگه داره دخول کنه ولی زیر سن یائسگی باید با هرکی ازدواج میکنه بعدش دوبار عادت ماهیانه ببینه و مقید باشه به رعایت این مسائل پس دقت روی این موارد مهمه که دور ازجون سبب گناه نشه از چاله بخواد در بیاد آدم ولی بیوفته توی چاه بازم بهترین راه پیدا کردن کیس قانع هست و خودمونم قانع باشیم یا زندگی متاهلی بدون تجملات و شنیدن حرف احمق ها یا چالش های مجردی که اثرات منفی داره و گناهه یا ازدواج موقت که واقعا شرعیه.

  3. سلام وقت بخیر رفع نیاز جنسی درمجردی صرفا ازدواج موقت نیست میشه با دوری از تنهایی هم کنترلش کرد

   درسته خودارضایی و شهوت خیلی وسوسه میکنه اما آخرین راه نیست.

   خودارضایی خیلی اثرات منفی شدیدی داره که بعد از ازدواج هم ترکش سخته و زودانزالی و ذهن آشفته هم از اثراتشه

   خودارضایی چیزی جز لطمه نیست.

   رابطه آزاد هم لطمه دو طرفه است
   راه همون ازدواج آسان و با حداقل انتظارات هست میشه مرد میخواد ولی

   حرف داره سختی داره ولی یک عمر آدم آرامش داره البته که کیس ازدواج از نظر جنسی نباید انتخاب کرد چون به قول یک نفر اون طرف در طول هفته جمعا شاید 3 ساعت مشغول باشه با آدم، بقیش با اخلاق و رفتارش آدم زندگی میکنه پس دیدگاه جنسی در ازدواج خطرناکه اما به قول یک نفر قوه جنسی و عاطفی محرک ازدواجه ولی اینکه کیس برای ارضا انتخاب کنیم میریم توی زندگی اخلاق ها بهم نمیخوره یکی درونگراعه اون یکی برونگرا و سبکشون متفاوته و به داستان میخورن؛ خب در کنار نیت رفع نیاز از راه درستش میشه از نظر اخلاق و روحیه و هم سنجید که دیگه مشکلی نباشه

   اما ازدواج موقت هم دو مدله یکی الکی اسمش صیغه است و خطبه عقدی ممکنه خونده نشه و زن هم عده نگهداشتن را رعایت نکنه که فکر کنم زنا میشه یکی هم ازدواج موقت واقعا شرعی هست که زن یائسه میشه بدون اینکه بخواد عده نگه داره دخول کنه ولی زیر سن یائسگی باید با هرکی ازدواج میکنه بعدش دوبار عادت ماهیانه ببینه و مقید باشه به رعایت این مسائل پس دقت روی این موارد مهمه که دور ازجون سبب گناه نشه از چاله بخواد در بیاد آدم ولی بیوفته توی چاه

   بازم بهترین راه پیدا کردن کیس قانع هست و خودمونم قانع باشیم
   یا زندگی متاهلی بدون تجملات و شنیدن حرف احمق ها

   یا چالش های مجردی که اثرات منفی داره ….

   1. سلام من مجردم با روحیه احساسی بعضی مواقع شهوتم بالا میگیره دلم یه رابطه سالم میخواد لی شرایط نمیذاره میخواستم بپرسم تکلیف اینایی که شرایط ازدواج براشون مهیا نیست ولی شدیدا نیازدارن چیه آیا راه سالمی غیراز ازدواج موقت و خودارضایی هست؟

 5. خب اومدیم شرایط ازدواج تا ۳۰ سالگی فراهم نشد
  درسته ازدواج تنها راهشه ولی نمیتونیم بی عار و بی کاروبی پول بریم الکی با یکی ازدواج کنیم تا سر فرو بریم تو گل اینجوری یه نفرم الکی بدبخت میکنیم بخاطر حوس های شهوانی

  1. تو هر کاری ک از دستت برمیاد انجام. بده باحداقل درامد خدا خودش هم ب پولت برکت میده هم کمکت میکنه تو زندگی ، خود ازدواج و اومدن زن تو زندگی کلی برکت میاره

 6. کسی که همسر نداره مخصوصا مردها که اتش جنسی انها زیاد میشه مثل کسی هست که گرسنه فقط به غذا فکر میکنه و شرایط ازدواج هم میسر نیست چاره نیست محلهایی قرار بدن برای صیقه موقت مثل بقیه کشورها که مکانی برای این امر مهیا شده

 7. من یه نوجوان ۱۷ ساله هسم که دارم وارد ۱۸ سال میشوم و فشار جنسی روی من زیاد شده من خود ارضایی رو خیلی وقت پیش کنار گذاشتم ولی الان فشار جنسی روی من زیاد هرکاری که میدانم کردم که کمتر شود مثل نپوشیدن لباس های تنگ و بعضی از غذاها که نباید خورد اما باز تغییر نکرده و یک نفر در زندگیم هست که واقعا دوسش دارم از ته دل با هر خجالت و چیزی بود در این باره حرف زدیم و گفتم دارم عذاب میکشم و او هم از این چیزها بسیار بدش میاید و میگوید موقع ازدواج اشکالی نداره ولی الان نه منم هم نمیخوام این کار هارو با او انجام بدم تا فشار جنسیم کم بشود چون واقعا دوستش دارم اما یه مدت که خیلی درد میکشم کارهایی که دکترم گفت انجام دادم و دوست دخترم میگه اگه این کار با مالش یا روی لباس بکنیم فشار کم میشود و تحریک کم میشود حاظرم بکنم چون همه ی راه های جلوگیری از بین بردن را انجام دادم و خوب نشدم

  ایا این کارو باهم انجام بدم بخاطر حال بد من و تموم شدنش مشگلی ندارد؟

 8. آیا خودتم میتونی دوماه ارضا نشی بعد بری کتاب بخونی و ورزش کنی چرت و پرت رو واسه بچه دبستان بگو
  دوستان نیاز های جنسی تون رو با الگو برداری از کشورهای اروپایی برطرف کنین اونا ۲۰۰سال از ما جلوترن، اینجا هر ننه قمری میرسه سایت مسائل جنسی میزنه

  1. آره حالا ببین الان که ازدواج سخت شده، کی اینا به نتیجه اروپایی ها میرسن! وقتی شرایط درست نمیشه تا جوون از ۱۸ سالگی به بعد بتونه با حداقل شرایط مالی یه زندگی مشترک شروع کنه، دیگه نمیشه بیاد نیازشو انکار کنه که! همیشه همراهش هست. من مذهبی‌ترینش هم میشناسم که تو ۲۴-۲۵سالگی به این نتیجه رسیده نیاز جنسی رونباید نادیده گرفت.

   1. من از روانشناسم پرسیدم گفت در ما ۲بار ایرادی نداره خودارضایی،چرا حرفهای بیهوره میزنید واقعا،ورزش جای میل جنسی و میگیره…

  2. چرا پس تو اروپا که ۲۰۰ سال از ما جلوتر هستن انقدر امار تجاوز جنسی زیاده شرو ور نگو . عدد وجود داره بیشترین تجاوز سالانه در اروپا اتفاق میوفته بیشترین امار خودکشی بدلایل مشکلات جنسی توی اروپا اتفاق میوفته

 9. ممنون بابت مطلب خوبتون. کاش شرایط یه طوری بشه همه جوووونا بتونن ازدواج کنن از این شرایط خلاص بشن . واقعا ارضای نیاز جنسی توی دوره مجردی خیلی سخته

 10. واقعا فوق العاده بود، “ورزش کنید” همتون فقط همینو میگید و مسخرست ک این راهکارهای بیخود چرا صفحه اول گوگل باز میشه
  د آخه اگه ورزش جواب میداد ک الان اینجا نبودیم هیچکدوممون

  1. ورزش مثل یک تیکه از پازل میمونه که کمک میکنه انرژی جنسی تخلیه بشه. داخل مقاله به 5 اقدام اشاره شده که به کارگیری هر 5 تای آن ها با هم به کنترل و کاهش نیاز جنسی کمک میکنه. در هیچ جا اشاره نکردیم که فقط با ورزش کردن می تونید نیاز جنسی رو کنترل کنید. در نهایت اینکه هدف از نوشتن این مقاله کنترل نیاز جنسی تا زمانی است که براورده کردن ان باعث رشد و ارامش شما بشه. در قسمت انجه که نباید انجام دهید همین مقاله در مورد معایب ارضای نیاز جنسی به روش هایی که احتمالا انتخاب بسیاری از نوجوانان و جوانان امروز هست اشاره کردیم. و اگر نتونستید با راهکارهای ارائه شده نیاز جنسی خودتون رو کنترل کنید می تونید از خدمات مشاوره جنسی و مشاوره فردی استفاده کنید.

  2. والا بخدا شهوت ۲۴ ساعتها باهامونه، بعد بیایم انکارش کنیم خودمونو سرگرم کارای دیگه کنیم؟

 11. سلام میخواستم بگم که من در روز دو بار خود ارضایی میکنم و هر موقع چشام رو میبندم یاد واژن یا میفتم و به فیلم های پورن زیاد علاقه مندم چیکار کنم اینطوری نشم اگه چند بار رابطه جنسی با دختر انجام بدم خوب میشم راستی من تا الان نزدیک ۲۳بار با پسر هم رابطه جنسی بر قرار کردم بکنم یا نه ؟!

 12. سلام میخواستم بگم که من در روز دو بار خود ارضایی میکنم و هر موقع چشام رو میبندم یاد واژن یا میفتم و به فیلم های پورن زیاد علاقه مندم چیکار کنم اینطوری نشم اگه چند بار رابطه جنسی با دختر انجام بدم خوب میشم راستی من تا الان نزدیک ۲۳بار با پسر هم رابطه جنسی بر قرار کردم بکنم یا نه ؟!

 13. ازدواج موقت خودش یه نوع بی بند و باریه
  صیغه موقت چه فرقی با صنعت اسکورت و پورن داره
  با 4 تا کلمه عربی محرمیت نمیشه کسی که دلش جای دیگه است و بخاطر نیاز جنسی صیغه کوتاه مدت میکنه کرامات انسانی زن رو میبره زیر سوال یه جور برده داری جنسی میشه بنظرم

  1. دوست عزیز صیغه اصلش برای کمک به خانم هایی که هزار نیاز دارن اسلام میگه یه خانمی مثلا گرفتار بشدت اجاره خونه و هزار یک چیز دیگه تو اگر در توانت هست برو کمکش کن ثواب داره کمک به دیگران اما چون اون خانمه و شما آقا صیغه محرمیت این وسط بخونید که اگر اتفاقی افتاد حلال باشه حالا اینکه بعضیا به اسم صیغه کثافط کاری میکنن به خودشون ربط داره

 14. من ۱۷ سالمه به خود ارضایی معتاد شدم و ناخودآگاه فیلم های تحریک کننده میبینم و همش خیال پردازی ازدواج و رابطه جنسی میکنم دیگه تازگیا هم فکرمو هم زندگی مو به هم زده

  1. سلام رضا ی عزیز
   هم تو این مقااله و هم در پاسخ هایی که به دیگر عزیزان داده ایم تاکید زیادی به ورزش و فعالیت بدنی شده. مسلما دیدن ویدیو ها و خیال پردازی و انجام خود ارضایی وقت زیادی رو در طول روز از شما میگیره ، صرف این وقت و انرژی بر روی فعالیت های دیگر به شما کمک می کنه تا فرصتی برای پرداختن به خود ارضایی و تشریفات مربوط به آن را نداشته باشید، برای مثال کاره ای نیمه وقت میتونه هم برای کسب یک درآمد و استقلال و هم کسب تجربه مناسب باشه. و یا اگر تصمیم به تحصیل دارید برنامه ریزی برای مطالعه و درس خواندن به همراه یک همکلاسی و ایجاد یک رقابت دوستانه به شما کمک می کنه تا علاوه بر پیشبرد برنامه درسی به زمان های کمتری به تنهایی بگذرانید. در صورتی که باز هم موفق به ترک خود ارضایی نشدید می توانید از مشاوره نوجوان و مشاوره جنسی استفاده کنید.

 15. سلام بنده پسر 21 ساله ای هستم که میخوام با جنس مخالفم ارتباطی داشته باشم که در کنار این ارتباطم, نیاز های جنسیمون هم ارضا بشه
  آیدی تلگرامم @Far****09 هست

 16. سلام دختر ۱۷ ساله ای هستم که تازگی ها چهار بار سکس چت داشتم در حالی که نیاز جنسی درونم زیاد نبود.
  الان از دیروز مشکلی که برام ایجاد شده این هست که از دیشب تا الان سه بار خود ارضایی داشتم با متکا و بدون استفاده از وسیله ای و چون خانواده مذهبی دارم واقعا آزارم میده و قبل از سکس چت از رابطه جنسی حالم بهم می‌خورد ولی الان که خود ارضایی دارم میترسم بهش عادت کنم و داُئم ذهنم مشغوله خواهشا راهکار بدید دسترسی به مشاوره حضوری ندارم.

  1. سلام حنیفا عزیز ، عواملی که باعث می شه به سمت خودارضایی برید رو بهتره به طور کامل حذف کنید و برای رفع نیاز جنسی تا زمان مناسب صبر کنید.

  2. فقط سعی کنید حواستون پرت کنید حالتتون عوض کنید هر وقت حس گناه اومد سراغتون سعی کنید سر خودتون گرم کار کنید

  1. سلام ازتون خواهش میکنم جواب منو بدید. به کمکتون نیاز دارم. من یه دختر ۱۸ ساله و مجرد ام. از حدود سن دوازده سالگی دچار خودارضایی شدم. البته قبلش توی بچگیمم کم و بیش این کارو انجام می دادم. الان حدود هر ده روز یکبار انجامش میدم. سوالم اینه راستش من خیلی زود تحریک میشم. اگه خودمو محکم با دستمال توالت خشک کنم تحریک میشم یا اگه موهای بدنم و بزنم به حالت ارگاسم می رسم. به رابطه ی جنسی فکر نمی کنم ولی اگه یه جا مثلاً نوشته باشه سوند یا شیاف تحریک میشم یا اگه یه بچه رو جلوم عوض کنم باز تحریک میشم یه بار بنده خدایی نوشته بود من برای فلانی سوند گذاشتم من اتفاقی خواندنش و به شدت تحریک شدمو ترشح هم داشتم. اگه تحریک بشم تا خودارضایی نکنم آروم نمی گیرم و حتی توی خواب هی خواب های جنسی می بینم و ترشح دارم. آیا میشه میل جنسی منو اندازه گرفت؟ واگه میشه لطفاً بگید میل جنسیم چقدره آیا من خاتم یا طبیعی ام؟

 17. سلام من در سن ۱۵ سالگی رابطه جنسی داشتم و الان که 23 سالمه احساس عذاب وجدان دارم و هیچ تحریکی نسبت به رابطه ندارم
  راهکاری در نظر دارید؟

  1. سلام
   بدن ، احساسات و افکار به طور زنجیر وار به هم مرتبط هستن و میتونن رو هم تاثیر بزارن. اگر عملکرد هر کدام از این سه ضلع دچار نقص بشه به نحوی خودش رو نشون میده. حالا ممکنه برای یه نفر عذاب وجدان و اضطراب ایجاد کنه ویا در فرد دیگه ای رفتارهای ناهنجار ، برای رفع مشکل مهم اینه که علت تشخیص داده بشه و با استفاده از کمک های تخصصی برای درمان اقدام صورت بگیره

 18. سلام دوستان من بعد از این همه تجربه که داشتم در رابطه با کنترل بهترین راهکاری را که میتونم به شما پیشنهاد بدم این هست .
  اول از همه بیاید با خداوند دوست بشید .بعد بیاید خداوکیلی برنامه ها وفیلم هایی که باعث تحریک می شن وتو گوشیتون هست را حذف کنید خداوکیلی با خدا معامله کن واینستا رو حذف کن وفیلم های بد یا مطالب بد نخون وبه جاش خودتونو تا میتونید خسته کنید یعنی به گفته این مقاله ورزش سنگین کنید نه ورزشی که انگار نه انگار یا فعالیتتونو ببرید بالا سرکار برید وتا میتونید فکرتونو از افکار بد ومنفی پاک کنید به ما چه که فلان بازیگر چی شد سعی کنید با خدا دوست بشید کم کم نماز بخونید واگر افکار منفی به ذهنتون اومد از خدا کمک بخواهید مثلا اگه خواستید گناه کنید بگید خدایا من ناتوانم تو کمکم کن از ائمه کمک بخواهید وهمون لحظه که فکر منفی به سراغتون میاد بگید استغفرالله یا پاشبد برید بیرون یا برید تو جمع یا جایی که نتونید گناه کنیدیه نفر من شنیدم که میدوید شب ها تا افکار منفی از ذهنشون پاک بشه وخودتونو از فکر جنسی دور کنید سرگرم درس ومسائل دیگه بشید انقد به این موضوع فکر نکنید اگر الان مثلا دور از جون آدم یه مریضی داشته باشه به مسائل جنسی اینقد فکر می کنه نه فقط به فکر درمان میفته یا اگر شخصی از نزدیکانش فوت کنه باز همین طور پس بدونید ذهن آدم دست خودشه تا به یه موضوعی فکر نکنی وپروبالش ندی برات مهم نمیشه اگر با دیدن فیلم و…پر وبال ندید این نیاز موقتا خفه میشه تا وقتش صبر کنید این مدت مجردی رو هم تا ان شااالله خداوند هر چه زودتر یه همسر پاک قسمتتون کنه وگرنه اگر آدمی باشید که روابط آزاد داشته باشه مطمئنا همسر پاکی هم قسمتتون نمیشه با خداوند معامله کنید واین چند سال مجردی را تحمل کنید وگناه نکنید تا خداوند بهترین وپاک ترین همسری که مادر فرزندتون میشه را قسمتتون کنه ان شاالله میدونم سخته ولی من امتحان کردم وشد پس شما هم میتونید .
  التماس دعا یاعلی

 19. برین نماز بخونین ..چون خدا نگهدارتونه..نمیذاره سمت گناه برین…کل اوقات فراغتون پرکنین ورزش کنین..کلاس زبان و…..باشگاه بدنسازی و…خانما هم آموزش خیاطی و ….اگه اوقات فراغت پربشه وهدفی رو دنبال کنیم بسمت اینکارا نمیریم…پسرا میتونن تو خونه با مامانتون مطرح کنن که براتون زن پیدا کنن…پررو باشین..حتی سنت کم باشه ..خجالت رو کنار بزارین..بودن کسانی که قبل از خدمت نامزد بودن ،نگران هزینه نباشین بسپارین به خدا ،اونوقت دیدین یه خانم کم توقع پیدا شد مطمئن باشین هست یا دختر پولدار که باهاتون بسازه….خانما هم میتونن تو مراسمات مذهبی یا جشن ها و…شرکت کنن تا ازشون خواستگاری کنن البته با عفاف وشیک پوشی …خدا کریمه

  1. داش من از تو بیشتر با خدام و نماز میخونم سمت گناه نیستم ولی حرفاتو برا خودت بزار و شر و ور نگو تو این مملکت کمونیستی فقط جوانهامون دارن عذاب روحی و روانی میکشن، بگیم با خدا باش جنس خنثی میشه با خدا نباشه منحرف میشه .. در نتیجه دوری از همه اینها و تحمل فشار هم میشه تنفر از جنس مخالف و آینده پرخاشگری با همسر … برو تو آزمایشگاه ببین چندتا جوان دارن از درد واریکوسل زجر میکشن … حس و هوس هم مثه آدمیه که اگر خفش کنی میمیره و دیگه مثه زمان اولش نمیشه … تمام کارهایی هم که میگن انجام بدین برای دوری از گناه خودشون نیاز به رابطه جنسی دارن که راندمان داشته باشن … پس بهتره خودمونو با این حرفا گول نزنیم فکری کنید همین خود ارضایی به روش درست به جوانا یاد بدین تا زمانی که روز معودشون سر رسید بتونه راحت رابطه با همسرشو جایگزینش کنه …

 20. سلام‌من ۱۷سالمه به رابطه نیاز دارم دیگه نه فیلم ***راضیم میکنه هم تمام عوارض دارم به خواطر شرایت سنی هم نمیتونم سیقه کنم از نظرمنم ازدواج بخواطر رابطه جنسی واقعا کار کثیفی هستش ولی فعلا نیاز به کمک دارم
  🙂بخدا روانی شدم خوانواده هم که هیچ بدرد درد دل نمی خورن غریبه بهتره

 21. بنظرم با توجه به شرایط فعلی جامعه و سو استفاده های افراد در ازدواج، بهترین راه کار خود ارضایی و تماشای پورنوگرافی منظم و به دور از افراط است.

 22. سلام من 16 سالمه به علت کنجکاوی های بچه گانه دست به این کار زدم و الان چندین ماهیه که ترک کردم من هیچ فیلم تحریک پذیر یا متن تحریک پذیری نمیبینم و ولی انقدر قلبم به سرعت میتپه فکر میکنم که داغم که احساس میکنم الانه که برای نماز خوندن به غسل جنابت نیاز داشته باشم ولی فقط بعضی وقتا این طور میشم حس میکنم قلبم داره وای میسه ومغزم داغ کرده اما خب من آنقدر میدوم و خودمو در طول روز به درس مشغول میکنم که یادم بره اما خب بازم بدون هیچ علتی تحریک میشم و میشه ازتون بخوام که کمکم کنید توی این راه من واقعا حتی میترسم بشینم یا بخوابم اصلا وقتی این اتفاق برام میوفته که بدنم نیاز داره به اینکه اونار رو انجام بدم انگار توی یه جنگ بزرگیم که هر دقیقه و هر ثانیه صدای شیطون رو میشنوم که بابا الان یه دقیقه که طوری نمیشه اما خب واقعا سخته مقاومت کردن در برابر این چیز فقط ازتون میخوام کمکم کنید من دیشب ترسیدم بخوابم حتی بدنم از بس کمبود داشت داشت می‌لرزید و من از خودم تعجب کرده بودم میشه یه راه کاری بهم بدید من نمیتونم با شما تماس بگیرم به خاطر یه سری محدودیت ها پس میشه ازتون خواهش کنم که اینجا جوابم رو بدید کم کم دیگه دلم میخواد قلبم رو از جاش در بیارم انقدر که تند تند میزنه

 23. نمیشه اصلا هر کاری میکنم نه میتونم کنترلش کنم نه کم، تازه وقتی ورزش میکنم بیشتر میشه، غذای سرد و گرم هم چرته مشاورم رفتم فقط حرف زد بخوای عقل کنترل کنی حس لعنتی شهوت بهش غلبه میکنه از ترس پرده بکارت و گناه و خانواده وصد البته عذاب وجدان با جنس مخالف نمیشه میمونه خودارضایی جوری که اسیبی به پرده نرسه دیگه اگه گناهم هست و میشه چکنیم این حس کششی هست که خود خدا در وجود مون داده حالا اگه گناه هم بشه همش که گردن خودمون نمیفته گردن خود خداهم میفته اصلا میخواست حس جنسی در وجودمون نیافرینه، البته ببخشید ها خداجونم، یک چیز دیگم بگم که فرقی نداره توی ایران زندگی کنی یا تو المان برای یک دختر مسلمان توی مدرسه با صدتا پسر هم که توی یک مدرسه باشی این شرم و حیا رو نمیشه گذاشت کنار هیچی دیگه عزیزان این بود چیزی که توی فکر و قلب من هست ایشالا هرچی زودتر ین سال های لعنتی بگذره و بریم با یک نفر تقریبا مثل خودمون ازدواج کنیم و از شر این حس شیرین، شور، نمکی😜….. راحت شیم، ااااااااااامین♥

 24. سلام
  من مدت زمان کمتر از دو ماه هست که با آقایی آشنا شدم و از ابتدا قصدمون ازدواج بوده. چون در شهرهای متفاوت هستیم فقط دو بار همدیگرو دیدیم و بیشتر ارتباط مجازی بوده. این آقا بعد از مدت کوتاهی از آشنایی بحث مسائل جنسی را شروع کردند به طوری که عمده صحبت روی این مسائل بود. بعد از مدتی گفتند که وقتی صحبت تلفنی داریم نیاز جنسیشون بالا میره و برای همین ارتباط تلفنی خیلی کم هست و همینطور معمولاً در اواخر شب شروع به پیام دادن میکنن که 90 درصد مواقع پاسخ نمیدم. همینطور از صحبت هاشون متوجه شدم خود ارضایی هم انجام میدن و از این مساله خیلی ناراحت شدم و پیشنهاد مشاور دادم قبول نکردن و میگن که از زمانیکه من رو دیدن این حس درشون زیاد شده و نمیدونن چکار کنن حتی چند بار از من خواستند که مجازی بهشون حس بدم که آروم بشن ولی قبول نکردم و به همین خاطر ارتباطمون خیلی کم شده ولی هر موقع پیام میدن باز این موضوع را مطرح میکنند.
  میخواستم بدونم واقعا حرفاشون درسته که این موضوع به خاطر منه و میشه راهی براش پیدا کرد چون بهشون گفتم که تا زمان ازدواج نمیتونیم رابطه داشته باشیم.
  یا اینکه واقعا قصدشون ازدواج نیست چون کامل نمیشناسمشون

 25. باسلام. یک توصیه می کنم، یکبار بدون در نظر گرفتن دین اسلام، گناهان کبیره و کار های منع شده قرآن رو بخونید، روشون خوب فکر کنید. حتی اگر بی دین هم باشید و با عقل و شعور و خودتون اون هارو بسنجین، متوجه میشید که واقعا انجام ندادن این کار ها به نفع و سود ماست. مثلا از لحاظ عقلی هم ازدواج موقت کار درستی نیست. این ازدواج ها تنها برای رفع نیاز جنسیه و در صورت تکرار بعد از مدتی یه کار عادی خواهد شد. همچنین ازدواج دائم با شریک زندگی رو هم تحت تاثیر قرار خواهد داد. کجا میگن شکا می تونی ده ها و شاید صد ها (!) بار ازدواج کنی؟ بعدش آخرش یه ازدواج دائمی کنی؟ خیلی عجبیه! یکم فکر کنید دوستان، بعد کامنت منفی با محتویات من درآوردی بنویسید…

 26. با کمال احترام نسب به نظرات دوستان مذهبی و بقیه دوستان هم نظر. این نظر شخصی منه که عرض میکنم خدمتتون و دلیل بر درستی یا نادرستی نیست.

  من ۲۰ سالمه و مثل خیلی دیگه از دوستان نیاز جنسی شدید دارم. ولی تا الان نیازمو کنترل کردم حتی با اینکه داره به روان و ذهنم اسیب میزنه.هیچ اعتقادی هم به صحبت های دینی و مذهبی در این مورد ندارم فقط فقط به علم اعتماد دارم. و تا الان نخواستم وارد یسری بازی ها و کارای غیر اخلاقی بشم که متسفانه توی همسنای من زیاده ( وارد رابطه شدن با دخترا فقط برای رفع نیاز جنسی ) فیلم پورن و خودارضایی رو گذاشتم کنار، خودمو با ورزش و کسب و کار مشغول کردم که کمتر نیاز جنسی اذیتم کنه. ولی معتقدم که اگر با دختری وارد رابطه بلند مدت بشم ( که به ازدواج هم ختم بشه یا نشه ) سعی میکنم با توجه به شرایط و اعتقادات اون شخص و همینطور عقاید شخصیم در مورد رابطه جنسی با پارتنرم صحبت بکنم چون سلامت روحی و جسمی انسان از همچی مهم تره. وقتی شما با دختری که بخاطر خودش نه فقط رابطه جنسی باهاش وارد رابطه بلند مدت میشی باید در مورد مسائل جنسی هم، همنظر و هم عقیده باشید.
  بازم میگم این نظر شخصی بندست و دلیل بر نصیحت و یا تجویز نیست.با سپاس

 27. سلام من مجردم با روحیه احساسی بعضی مواقع شهوتم بالا میگیره دلم یه رابطه سالم میخواد لی شرایط نمیذاره میخواستم بپرسم تکلیف اینایی که شرایط ازدواج براشون مهیا نیست ولی شدیدا نیازدارن چیه آیا راه سالمی غیراز ازدواج موقت و خودارضایی هست؟

  1. جز ازدواج دائم یا موقت از نظر دینی و شرعی راهی نیست که نیاز ازضا بشه. واقعا بن بست بدی هست…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره