آموزش سکس

آموزش سکس از مهم ترین مسائلی است که زوجین باید پیش از ازدواج به آن توجه نمایند چراکه یکی از مهم‌ترین اصول در تجربه رابطه جنسی سالم و با کیفیت است. سکس تنها به کسب لذت محدود نمی‌شود و باید راهی برای نزدیکی عاطفی بیشتر زوجین و بهبود رابطه آنان باشد. بروز برخی اشتباهات در حین سکس ممکن است به دلخوری و حتی جدایی منجر شود، بنابراین از تاثیر آن در زندگی شخصی و عاطفی خود غافل نشوید. طبق آمار، بیشتر زوجینی که از هم طلاق می‌گیرند مشکل خود را در رابطه جنسی‌شان عنوان کرده‌اند که این مشکل به علل مختلفی بروز پیدا می‌کند. با توجه به آموزش سکس و کمک گرفتن از یک روانشناس متخصص می‌توانید رابطه جنسی عالی را با همسر خود تجربه کنید.

سکس چیست؟

سکس به معاشقه میان زن و مرد گفته می شود که با انجام فعالیت‌های مختلفی قصد رسیدن به ارگاسم را دارند. این فعالیت‌های جنسی تنها به مفهوم عمل دخول نمی‌باشد و شامل فعالیت‌های آمیزشی دیگری نظیر آمیزش مقعدی و دهانی هم است و به بیانی ارگاسم بدون دخول هم امکان پذیر است. بنابراین هر نوع کنشی که به لذت جنسی ختم شود به مفهوم آمیزش جنسی یا همان سکس تلقی می‌شود.

آموزش سکس چه تاثیری بر روابط زوجین دارد؟

داشتن آمیزش جنسی موفق، موجبات یک رابطه سالم را فراهم می کند. منظور از آمیزش جنسی موفق این است که هر دو طرف رابطه به لذت جنسی و ارگاسم برسند و در حین رابطه احساس خوبی داشته باشند. اینکه بتوانید زوج خوبی برای همسر خود در سکس باشید را باید از طریق آموزش ها و مهارت های زناشویی بیاموزید. این آموزش ها پیچیده نیستند و فقط کافی است که آمیزش جنسی را یاد بگیرید و شتاب زده برخورد نکنید. یادگیری این مسائل تاثیر مثبتی بر روابط زوجین خواهد داشت و موجب شادابی جسمی و روحی آن ها می شود.

قبل از سکس باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 1. از خوردن غذاهای سنگین پرهیز کنید.
 2. زنان بهتر است قبل از سکس مثانه خود را تخلیه کنند.
 3. نسبت به افکار منفی و ایرادگیر بی توجه باشید.
 4. مشروب و مواد مخدر مصرف نکنید.
 5. موهای زائد را از اندام جنسی خود بزدایید.
 6. قبل از شروع سکس مسواک بزنید.
 7. پیش از سکس سیگار نکشید.

آموزش سکس | مراحل رابطه جنسی صحیح

برای داشتن یا رابطه جنسی باید به مراحل و تربیت آن‌ها توجه داشته باشید که به شرح زیر هستند:

1.مرحله اول

سکس صحیح تنها به معنی دخول نیست و برای انجام آن باید به چند ویژگی و سه مرحله مهم دقت کرد. اولین مرحله تحریک جنسی است. در ابتدا باید شروع به نوازش و بوسیدن همسر خود کنید تا از لحاظ جسمی و ذهنی برای سکس آماده شود. هر چقدر این مرحله بیشتر طول بکشد از سکس خود بیشتر لذت خواهید برد. چرا که اندام‌های جنسی زنان و مردان برای شروع سکس آمادگی بیشتری پیدا می‌کنند. بنابراین از ویژگی‌های مهم یک رابطه جنسی سالم نوازش پیش از شروع می‌باشد. به زوج‌هایی که تا به حال رابطه دخول نداشته‌اند، توصیه می کنیم چندین بار اول رابطه بدون دخول را تجربه کنند.

2. مرحله دوم

در مرحله دوم که با آمیزش‌های مختلف جنسی و دخول همراه است ارضا شدن زن و مرد اتفاق می‌افتد. رسیدن به اوج لذت جنسی در مردان با خارج شدن منی همراه است و در زنان با منقبض شدن مهبل و مجاری ادرار بروز پیدا می‌کند و این لذت چندین ثانیه ادامه دارد.

3. مرحله سوم

مرحله آخر هم پس از ارگاسم‌ است که فرد حس بسیار خوب و مسرت بخشی دارد. برخی از زوجین به محض ارگاسم همدیگر را رها کرده و به انجام کار دیگری مشغول می‌شوند که این کار بسیار اشتباه است. بعد از ارگاسم باید مدتی نزد همسر خود بمانید و شروع به نوازش و بوسیدن او کنید تا احساس خوبی به او منتقل شده و محبت میانتان چندین برابر شود.

آموزش سکس | انواع حالت های رابطه جنسی

پوزیشن‌های بسیار زیادی برای سکس وجود دارد که در هر کدام نقاط حسی متفاوتی احساس می‌شوند. شما با امتحان هر کدام از این موقعیت ها می‌توانید تجربه‌ای تازه به رابطه خود بدهید. برای آشنایی کامل با انواع پوزیشن های جنسی کلیک کنید. در ادامه به معرفی برخی از آن‌ها پرداخته‌ایم.

1. پوزیشن زانوهای خم شده

در این حالت زن دراز کشیده و پاهایش را دور کمر مرد می‌پیچد. این پوزیشن از پوزیشن‌های رایج سکس می‌باشد که باعث می‌شود دخول راحت تر انجام شود.

2. پوزیشن زانو زدن

در این حالت زن زانو زده و مرد پشت سر او قرار گرفته و در این حالت شروع به مقاربت می‌نمایند.

3. آموزش سکس | پوزیشن دراز کشیدن به پهلو

در این حالت، دو طرف به پهلو دراز می‌کشند به گونه‌ای که صورت‌هایشان مقابل هم باشد و بعد دخول را انجام می‌دهند.

4. پوزیشن متقاطع

زن و مرد هر دو به پهلو دراز می‌کشند ولی مرد در پشت زن قرار گرفته و دخول صورت می‌گیرد. زن هم باید برای دخول بهتر، پای بالایی خود را بر روی مرد بگذارد.

5. پوزیشن نشسته

در این نوع، عمل دخول با تحریکات زن اتفاق می‌افتد و لذت بیشتری هم برای زن به همراه دارد و به این شکل است که مرد دراز کشیده و زن با قرار گرفتن بر روی آلت مرد شروع به آمیزش می‌کند.

6. پوزیشن ایستاده

این پوزیشن به خاطر خستگی در هر دو طرف و معایبی که دارد پیشنهاد نمی‌شود و همانطور که از نامش مشخص است مرد به حالت ایستاده قرار گرفته و زن با حلقه کردن خودش دور کمر مرد شروع به مقاربت جنسی می‌کنند. برای انجام این نوع پوزیشن زن و مرد باید توان بدنی بالایی داشته باشند.

7. پوزیشن ایستاده و نشسته

در این حالت مرد می‌ایستد و زن بر روی یک سطح قرار می‌گیرد و سپس دخول انجام می‌شود. این سطح می‌تواند مبل یا تخت یا .. باشد.

8. پوزیشن نیمه نشسته

مرد به صورت نشسته قرار گرفته و زن به روی آلت او قرار می‌گیرد. در این حالت نیز کنترل رابطه جنسی بیشتر بر عهده زن است.

آموزش سکس | از چه سنی می توان رابطه جنسی برقرار کرد؟

پاسخ به این سوال تا حد زیادی تحت تاثیر فرهنگ هر جامعه است اما به طور کلی بهتر است افراد برای مقاربت جنسی حداقل بیش از ۱۵ سال سن داشته باشند و به عبارتی کودک نباشند. در کل محدودیت سنی برای افراد بالغ وجود ندارد چرا که شرایط جسمانی و ذهنی هر فردی متفاوت از دیگری است و زمان رسیدن سن بلوغ و تکامل در همه یکسان نیست.

برای انجام سکس، رسیدن به بلوغ فکری و جنسی واجب است تا بتوان در انتخاب همسر و شریک جنسی خود بهترین تصمیم را گرفت و در واقع شتاب زده و هیجانی عمل نکرد. متاسفانه برخی از افراد تنها به خاطر کنجکاوی و انجام سکس تن به ازدواج می‌دهند که معمولا شکست خورده و از ازدواج خود پشیمان می‌شوند. برای آگاهی از آداب اولین رابطه جنسی کلیک کنید.

آیا زنان باردار می توانند سکس داشته باشند؟

بله منعی برای مقاربت جنسی خانم‌ها در دوران بارداری وجود ندارد فقط اینکه دو ماه پایانی باید از انجام سکس اجتناب کرد تا از هر گونه آسیب و صدمه احتمالی به جنین پیشگیری نمود. در کل بهتر است درباره سکس در زمان بارداری از پزشک خود سوال کنید چرا که شرایط جسمی هر فردی نسبت به دیگری فرق دارد. به عنوان مثال خانم‌هایی که قبلا سقط را تجربه کرده‌اند یا بیماری‌های خاصی دارند، باید با احتیاط بیشتر و با راهنمایی‌های پزشک متخصص درباره انجام سکس در بارداری تصمیم بگیرند.

آموزش سکس | مشکل در برقراری سکس از کجا نشات می گیرد؟

مشکلات مختلف جسمانی و روانی بر روی سکس تاثیر می‌گذارد. بیماری‌هایی مثل مشکلات قلبی، دیابت طولانی مدت، بیماری‌های خاص و… ممکن است اثرات منفی بر روی سکس بگذارند. از طرفی بروز ناراحتی‌های روانی نظیر افسردگی، استرس و… نیز کیفیت سکس را تحت شعاع قرار می‌دهد.

ضمن اینکه بروز مسائل مختلفی مانند اعتیاد، فقر، خیانت، اخلاق تند و عصبی، کمبود اعتماد به نفس و انجام سکس به شیوه‌ای که مورد پسند طرف مقابل نیست، همگی زمینه ساز ایجاد مشکل در انجام آمیزش جنسی هستند. در واقع اینکه دقیقا مشکل از کجاست و با چه راهکارهایی می‌توان آن را ریشه کن کرد را باید با کمک یک روانشناس تشخیص دهید. برای دریافت مشاوره جنسی کلیک کنید.

سوالات متداول

_هنگام سکس از چه رفتارهایی باید اجتناب کرد؟

از رفتارهایی مانند دروغ به همسر خود در مورد رسیدن به ارگاسم و رفتارهای آسیب زننده نظیر چنگ زدن، کشیدن افراطی موی سر و… باید اجتناب کرد.

_انجام چند بار سکس در طول هفته صحیح است؟

تعداد سکس در طول هفته به شرایط زوجین نظیر بارداری، آمادگی روحی و جسمی و… بستگی دارد ولی در شرایط عادی انجام سه مرتبه سکس در هفته ایده آل محسوب می‌شود.

برای دریافت مشاوره در زمینه مسائل جنسی می‌توانید در ساعت از روز برای مشاوره جنسی تلفنی از طریق شماره 02166419012 با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه

‫99 دیدگاه ها

 1. باسلام.حدود ۲۰سال هست اعتیاد ارم.یک سال پیش یک دفعه بدنم یخ کرد چون چند روز ترک کرده بودم.در زمان التیاد از میل جنسی م ذره ای کم نشد ولی از اون روز که بدنم یخ کرد میل جنسی ام روز به روز کم شده وهنگام نزدیکی میل زیادی دار م ولی متاسفانه الت *****د وارگاسم نمیشم.اگه ممکن است کمکی برای بهبودم بکنید

  1. سلام، اختلال در میل جنسی و قوای جنسی در صورتی که از روش مناسبی استفاده نشه خیلی رایج هست. معمولا مواد مخدر (تریاک ، شیره ….) برای برخی موجب بهبود قوای جنسی میشه که با ترک ناگهانی صدمه شدیدی به انتقال دهنده های شبکه عصبی و غدد درون ریز وارد میکنه. برای جبران این آسیب ها حتما باید متخصصان ترک اعتیاد شما رو ارزیابی کرده و برای تان درمان مناسب ارائه دهند. با شماره های درج شده می تونید تماس بگیرید و با متخصصان ترک اعتیاد ابتدا به صورت تلفنی و در صورت نیاز حضوری خدمات درمان دریافت نمایید.

 2. سلام من 15 سالم هست تا حالا از این کارها نکردم فقط یکبار برام اتفاق افتاد من رفتم سوار تاکسی دوستم ک پسر بود شدم خیلی خستم بود تا ببرتم برسونم در خونمون بعد گفت بنزین تموم شد مجبور شدم برم خونه اون ک خودش تنها بود اون شب روی مبل خوابید و منم روی تخت خواب بعد از مدتی دیدم **********************************************و…..

  1. سلام کامنت هایی که دارای محتوای غیر اخلاقی باشند نشر داده نمی شوند، برای دریافت پاسخ در مورد مسائل شخصی می توانید در فضای خصوصی مشاوره جنسی با درمانگر خود موضوع رو مطرح کنید.

    1. مطرح کردن مسائل شخصی در فضای عمومی چیزی نیست که مورد پذیرش جامعه باشه. برای جراحی ممکنه در اتاق عمل برهنه بشید اما هیچ وقت تصاویر آن را برای نزدیکان و عموم منتشر نمی کنید.

    2. همین بی جنبه بازیارو در میارید که بهتون هیچی نمیشیم دو تا مطلبم میخونی فک میکنی عالم دهرب

   1. سلام من ۱۵سالمه ویک پسرم یک بار این کارهارا انجام دادام بادختر عموم من خیلی ترسیدم واون هی تهدیدم میکرد که به مادرم میگه ومن مجبور شدم ولی هربار که منو میبینه بهم میگه بیا انجام بدی من نمیدونم چیکار کنم

    1. ببین آرمان منم پسرم مثل تو نیاز جنسی دارم ولی این کارارو تو فامیل نکن برای خودت بده چون این دخترا دهنشون چاک و بست نداره مطمئن باش به دو نفر تو فامیل میگن ابروتو میبرن سعی کن دست نیافتنی باشی برای دخترا اینجوری جذاب تری

     1. باسلام من از آبادان هستم من متاسفانه يا خوشبختانه آلت بزرگي دارم ومشكل من اينه كه با اول ازدواج كردم كه بخاطر بزرگ بودن آلتم زنم طلاق گرفت والان دومي كه گرفتم ميگه خيلي سخته برام و درد زيادي داره وهفته به زور دوبار بيشتر نميزاره بهش نزديكي كنم آيا اين مشكل قابل حل ميباشد ممنون ميشم راهنمايي كنيد

    2. یبار باهاش بکن عکس ازش بگیر توهم تهدیدش کن و بگو پخش میکنم مث مارمولک. میشینه سر جاش اگ پررو تر از این بود بین چندتا رفیق فابت پخش کنو بهش نشون بدهو بگو یکم چرتو پرت دیگ حلش کن

 3. سلام..من یک ساله ازدواج کردم ولی هنوز نتونستم سکس داشته باشم..ترس خیلی زیادی از دخول دارم..تا قبل از ازدواج نمیدونستم این مشکل رو دارم..بار اول که خواستیم انجامش بدیم متوجه شدم ترس شدیدی دارم و نمیتونم همراهی کنم..این مشکل به شدت داره بهم فشار میاره و عصبی شدم احساس سرخوردگی دارم..مثل کسی هستم که فوبیا داره خواهش میکنم کمکم کنید

  اگر بهم ایمیل بدید ممنون میشم منتظر جوابتون هستم

  1. سلام الهام جان ترس از رابطه یا به زبان علمی واژینیسم به دلایل مختلفی ممکنه ایجاد شده باشه، معمولا خانواده هایی که بسته هستند و مسائل جنسی تا قبل ازدواج تابو بوده و یا از دوران بلوغ از نوجوان مخصوصا دختران می خواهند که حتی درباره مسائل جنسی فکر نکنند، ناخواسته اضطراب و ترس شدیدی رو به اون فرد می دن، این ترس و امتناع از رابطه برای کسانی که مورد آزار جنسی قرار گرفتن معمولا پیش میاد. پس برای رفع این مساله اول باید ببینیم که چی باعث شروع و تشدید این مشکل برای شما شده. الهام خانم عزیز شاید الان با خودتون بگید هیچ هم اینطور نیست و این رابطه جنسی رو بد نمیدونید و یا حتی دوست دارید اتفاق بیافته ، این همون نشانه های واژینسیم هست که در ناخودآگاه شما موضوعی مانع از برقراری رابطه با همسرتون میشه. حتما لازمه مشاوره جنسی بگیرید و با دریافت جلسات روان درمانی این موضوع رو حل کنید

 4. من رابطه جنسی خودم با همسرم خیلی خوب بود وهست هیچ مشکلی ام نداریم من ۲۴سال سن دارم همسرم ۱۵ سال سن داره خیلی از هم راضی یک سال است رابطه جنسی داریم یعنی اون موقع همسرم ۱۴ ساله بود

  1. سلام بله پکیج های آموزشی و کلاس های مجازی برای آموزش سکس برای عموم مردم برگزار می شود

 5. من اینایی که میگید رو همه جا خوندم ولی اگه کلاس داته باشید حتمامیخوام شرکت کنم چون دوست ندارم برم با چند نفر باشم میخوام زنم اولین و اخرین زن زندگیم باشه

 6. سلام من پونزده سالمه و دخترم و در مورد این مسائل الکی خیلی تحقیق و کنجکاوی میکنم و بهش فکر می کنم و رابطه ی خشن دوست دارم و خیلی شدیدا میترسم از این عمل و اهل دیدن فیلم های ناجور نیستم و از این علائمم خیلی میترسم که بعدا برام مشکر ساز بشن و خیلی حس بدی دارم😢چطوری میتونم فکر کردن بهش رو بذارم کنار؟

  1. سلام فکر انسان دائم در جریانه و کنترل روی افکار مهارتیه که به راحتی به دست نمیاد ، اما در هر سنی که باشیم می تونیم به این افکار جهت بدیم و به سمتی که تمایل داریم ببریمشان. بنابراین شاید نتونید جلوی ورود افکار جنسی رو بگیرید ولی می تونید به اون ها بها ندید و رشته افکار تان را تغییر دهید. توصیه می کنیم برای ارتقای مهارت های مورد نیاز در دوران نوجوانی مشاوره نوجوان دریافت کنید .

  2. به عواقب این کار فکر کنید

   اگر به این موضوعات فکر کنید کم کم هم اهل دیدن فیلم های ناجور میشید و هم در عمل به اون سمت کشیده میشید

   سعی کنید کلا به این مسایل فکر نکنید و با ورزش و سایر مشغولیت ها فکر خودتون را به جای دیگه مشغول کنید

 7. سلام. وقتتون بخیر.
  من مردی 34 ساله و بسیار پر شور در رابطه جنسی هستم . به طوری که اگر هر روز رابطه داشته باشم باز هم اشتیاق خود را از دست نمی دهم. مشکل من این است که همسرم در رابطه جنسی از بوسیدن و اعمال برانگیختگی کاملا متنفر است و فقط بعد از دخول وارد مرحله برانگیختگی می شود. همچنین با خ**** ****لی مشکل اساسی دارد. یعنی نمیگذارد حتی به عضو تناسلی اش نزدیک شوم. پوزیشن جنسی برایش معنا و مفهومی ندارد . این مشکلات باعث شده تا فشار روانی من به سمت خودارضایی و چشم هیزی پناه ببرم و هرکار می کنم نمی توانم با این قضیه کنار بیایم. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام با توجه به توضیحاتتون همسرتون هم تمایل به رابطه جنسی دارند اما در نحوه برقراری رابطه تعارض دارید، در این موارد گاه میبینیم که خانم از همسرش بابت بوی بد ویا رعایت نکردن مسائل بهداشتی شکایت دارد، گاهی هم باورهای سختگیرانه درباره مسائل زناشویی جلوی خانم را برای ایجاد تنوع در رابطه می گیرد. اما در مواردی هم وسواس یا تابوهای جنسی که از کودکی به خانم ها تحمیل می شود مانع این میشه که از رابطه جنسی به نحو اجسنت لذت ببرند. برای درمان و رفع مشکل باید به سکس تراپیست مراجعه کنید تا با بررسی دقیق تر علت رو پیدا کرده و راهکار مناسب ارائه بده

  1. یک بار بزن به ب***هاش ببین از اون به بعد حرف گوش می‌کنه یا نه چون دوست دختر منم این کارو میکنه

 8. سلام جوان 35ساله هستم نیازب زن بیوه مطلقه براازدواج موقت طولانی مدت منزل شخصی وماشین دارم باتشکررضاهستم ازخوزستان

 9. من۱۸ سالمه و خیلی شهوانی هستم باید چکار کنم تا این شهوت تا به موقع اش کنترل بشه حتی بعضی وقتا مجبور به خود ارضایی میشم لطفا کمک کنید

 10. سلام اسم من پارساست و 14سال سنمه … من مشکلات بزرگی در ابراز علاقه دارم و … چیز هایی که حتی از نوشتنش خجالت میکشم من به همین دلایل 3ماهه از دوست دخترم جدا شدم و خواهشی که ازتون دارم به ایمیلم هیچی نفرستین من و دوست دخترم 3 ساله باهمیم و در 14 سالگی به من گفت دخول کنم و من که هیچ اطلاعی ندارم کمی سرچ کردم و به نتیجه های زیادی رسیدم اما همیشه در زمان انجام برای گفتنش که(من یاد گرفتم بیا انجامش بدیم)مشکل دارم و واقعا خجالت میکشم العان هم از من جدا شده و من واقعا به کمک احتیاج دارم لطفا کمک کنید…

  1. سلام پارسای عزیز خیلی خوبه که تو 14 سالگی برای بالا بردن اطلاعاتت از اینترنت استفاده می کنی. ولی خوب باید بهت هشدار بدیم که 14 سالگی سن مناسبی برای برقراری رابطه کامل نیست و بهتره شکیبایی و صبوری رو تمرین کنید. هیجانات و کنجکاوی که در این سن دارید بهتره در زمینه های دیگه خرج بشه، هر سنی زیبایی های خودش رو داره و برای اینکه سلامت روحی و جسمیت حفظ بشه بهتره متتاسب با زمان پیش برید.

 11. سایت خوبیه قشنگ توضیح دادا ولی ادمش نیست مثل اینه که درس بخونی ولی امتحانی در کارنباشه
  تنها کمکی ک درس بهم کرد این بود که یادگیری سکس با وجود بی شوهری رو ب درس خوندن بدون امتخان تشبیه کنم
  در کل سایت خوبیه یکم دانسته های کلاس چهارمم رو یاد اوری کرد
  ۱۳سالمه عه اینجا دایرکت نداره ک😐😂

 12. باسلام وقت بخير من فرهان هستم از آبادان من آلت بزرگي دارم وبخاطر همين زن اولم بخاطر اينكه آلتم بزرگ بود وتحمل وطاقت نداشت از هم جدا شديم ومجبور شدم ازدواج مجدد كنم الان هم همسرم بخاطر آلت بزرگم خيلي كم تحمول هست ودرد زيادي ميكشه وقتي نزديكي انجام ميدم وبه زور هفته اي دوبار راضي به اين كار ميشه من هم شهوت زيادي دارم وهفته دوبار برام خيلي خيلي كمه آيا اين مشكل حل شدني هست بايد چكار كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد باتشكر

  1. سلام اندازه واژن خانم ها قابلیت کشسانی داره و در صورتی که همسرتون طی رابطه دچار درد می شن مساله میتونه چیز دیگری باشه. با توجه به شرح حالی که دادید به نظر میاد همسرتون طی رابطه به اندازه کافی تحریک نمیشه و به همین دلیل رابطه براش دردناک میشه. از طرفی طریقه معاشقه و دخول تاثیر زیادی در کیفیت رابطه اتون داره و اگر در این باره از فیلم های پورن الگو برداری می کنید بهتره تغییر شیوه بدید و درباره بدن خانم ها اطلاعات بیشتری کسب کنید

 13. سلام من دوستت دارم هر روز رابطه داشته باشم ولی خانومم راضی نمیشه میگه هفته ای یه بار میترسم هم برم صیغه کنم شغل منم جوریه که هر روز با خانوما سر و کار دارم دیگه تحمل این جور زندگی دردناکی رو ندارم درضمن ۴۰ سالمه

 14. سلام من یه پسر ۱۵ ساله هستم، مامان و بابام اصلا در مورد سکس با من صحبت نکردن و کلا همچین چیزایی رو خودم فهمیدم، الان این قضیه برای من مشکلی درست نمیکنه؟ چیز خاصی که نیست که باید متوجه بشم؟

 15. سلام من یه پسر ۱۵ ساله دارم که فکر میکنه من نفهمیدم که اون این جور مسائل رو میدونه، الان پسر من خودارضایی داره، چیکار کنم؟ کمکم کنید

  1. سلام دنیا عزیز
   آشنایی نوجوانان با مسائل جنسی در این سنین اجتناب ناپذیره و همین آگاهی باعث برانگیختگی و احساس نیاز بیشتر نوجوان به ارتباط با جنس مخالف میشه. همونطور که برای نیازهای دیگه نوجوانتان تان تا به حال تلاش داشتید که بر طرفشان کنید در واقع لازمه که برای رفع نیاز جنسی هم بر اساس دنیای امروزی برنامه ریزی داشته باشید . این که چطور به این نیاز پاسخ داده بشه با توجه به فرهنگ و دیدگاه خانواده ها تفاوت داره که میتونید با دریافت مشاوره خانواده و ازدواج در این باره به نتیجه برسید.

 16. ببخشید من 18 سالم هست و پس هستم میخواستم ببینم اگر من این کار انجام بدم مشکلی برای اون طرف پیش نمیاد

 17. سلام من یه نفر میشناسم که وقتی یه فیلم مثل لب دادن و عاشقانه و….میبینه ، روی شکمش دراز میکشه و پاشو باز میکنه و انگشت وسطش رو اونجاش میذاره و بعد انگار به خودش قلقلک میده …این میشه سکس؟؟حامله نمیشه؟؟؟ ۱۴ سالش هس.

  1. سلام من یه نفر میشناسم که وقتی یه فیلم مثل لب دادن و عاشقانه و….میبینه ، روی شکمش دراز میکشه و پاشو باز میکنه و انگشت وسطش رو اونجاش میذاره و بعد انگار به خودش قلقلک میده …این میشه سکس؟؟حامله نمیشه؟؟؟ ۱۴ سالش هس

 18. سلام من 20 سالمه و با همسرم تایم زیادی سکس میکنیم ولی من به ارگاسم نمی‌رسم موقع دخول رابطه قبل از دخول تا حدی لذت رو بمن میده ولی موقع دخول خیر مشکل چیه؟

  1. سلام این موضوع علل مختلفی داشته باشه، برای مثال حدودا 20درصد خانم ها به طور طبیعی هرگز ارگاسم رو تجربه نمی کنند و یا نقاط حساس بدن شما به درستی تحریک نمیشن و یا ممکنه تجربیات اولیه شما و یا باروهایتان به رابطه جنسی مانع از ارگاسم تان بشود. برای پیدا کردن علت و به کار بردن راهکاری می توانید مشاوره جنسی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره