مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی چیست و چه کمکی به افراد می‌کند؟ وجود مسائلی نظیر شرم و خجالت باعث می‌شود بسیاری از افراد سوالات یا مشکلات خود را در زمینه مسائل جنسی با کسی مطرح نکنند و در برخی موارد به خاطر این مشکلات با آسیب‌های بزرگ‌تری روبه‌رو شوند. مشاوره تلفنی جنسی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید مسائلی نظیر بی‌میلی جنسی، ناتوانی در رسیدن به نعوظ و زود انزالی را راحت‌تر با یک متخصص در میان گذاشته و در مورد روش‌های درمانی آن‌ها نیز اطلاع یابید. برای آشنایی بیشتر با مشاوره جنسی تلفنی تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی یکی از خدمات مشاوره و رواندرمانی است که به افراد کمک می‌کند مشکلات خود را در زمینه عملکرد جنسی با یک متخصص در میان بگذارند و در مورد روش‌های درمانی آن نیز اطلاعات کسب کنند. از همین رو شما می‌توانید پیرامون موضوعاتی نظیر بی میلی جنسی، زودانزالی یا اختلال در رسیدن به ارگاسم با متخصصین گفت‌وگو کرده و به کمک درمان‌های روان شناختی کارکرد جنسی خود را بهبود ببخشید. همچنین دریافت این خدمات مشاوره می‌تواند به شما در زمینه افزایش رضایت جنسی و نحوه آموزش مسائل جنسی به کودکان و نوجوانان یاری برساند. جهت دریافت مشاوره جنسی کلیک کنید.

 

اهمیت کمک گرفتن از مشاوره جنسی

در بسیاری از موارد افراد از صحبت کردن در مورد موضوعات جنسی شرم دارند و نمی‌توانند به راحتی سوالات یا مشکلات خود را در این باره با دیگران در میان بگذارند. در عین حال عملکرد جنسی تاثیر بسزایی بر سلامت روان ما می‌گذارد و بروز هرگونه اختلال در آن می‌تواند رضایتمندی کلی انسان را تحت تاثیر قرار دهد. برای مثال تجربه زودانزالی در رابطه زناشویی می‌تواند اعتماد به نفس مرد را خدشه دار کرده و باعث شود که در بلند مدت نسبت به مشکلات روان شناخی آسیب پذیری بیشتری پیدا کند.

همچنین این مشکلات اغلب زمینه ساز مصرف داروها یا موادی می‌شود که افراد به اشتباه برای افزایش عملکرد جنسی مصرف می‌کنند غافل از اینکه بسیاری از آن‌ها اعتیاد آور بوده و شامل ترکیباتی هستند که منجر به وابستگی جسمانی و روانی می‌شوند. در نتیجه بسیار اهمیت دارد که برای پیدا کردن روش درمانی مناسب ابتدا مشکل خود را با یک متخصص در زمینه سکس تراپی مطرح کرده و از او در این باره مشاوره بگیرید.

 

مشاوره جنسی تلفنی و مزیت‌های آن

همان طور که گفته شد مطرح کردن مسائل جنسی برای همه افراد کار آسانی نیست. بسیاری از مراجعین در جلسات مشاوره حضوری نمی‌توانند از مشکلات جنسی خود بگویند یا در این باره مشورت بگیرند. در این شرایط مشاوره تلفنی به شما این امکان را می‌دهد که راحت‌تر مسائل مد نظر خود را مطرح کرده و شرم و خجالت کمتری را تجربه کنید. روانشناسان و مشاوران حرفه‌ای با رعایت اصل رازداری و خودداری از قضاوت کردن تلاش می‌کنند که این فرایند را تسهیل کرده و به شما در این زمینه یاری برسانند.

علاوه بر این؛ مشاوره تلفنی این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید از هرجای کشور با بهترین متخصصین تماس بگیرید و به این ترتیب در وقت و هزینه‌های خود نیز صرفه جویی نمایید. شما می توانید با یک تماس تلفنی با برترین متخصصان با تجربه در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو ارتباط برقرار کنید.

 

موضوعات مطرح شده در مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی نسبت به مشاوره حضوری هیچ گونه محدودیتی در بیان موضوعات و مشکلات ندارد. در نتیجه شما می‌توانید از موضوعات ساده‌ای نظیر آموزش تفاوت‌های جنسی به کودک تا درمان اختلالات جنسی بزرگسالی از مشاوران کمک بگیرید. از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که در جلسات مشاوره جنسی تلفنی مطرح می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

– آموزش مسائل مرتبط با حریم شخصی و راهکارهای خودمراقبتی جنسی به کودک

– نحوه آموزش یا مطرح کردن مسائل جنسی با کودک و نوجوان

– بررسی مشکلات مرتبط با هویت جنسی

– درمان مشکلات مرتبط با عملکرد جنسی در بزرگسالی از جمله زود انزالی، ناتوانی در رسیدن به ارگاسم و مقاربت دردناک

– درمان مشکلات مرتبط با اختلالات انحراف جنسی نظیر مالش دوستی، عورت نمایی و تماشگری جنسی

– نحوه بهبود رضایت جنسی و افزایش صمیمیت بدنی با همسر

– برنامه ریزی برای بچه دار شدن از موضوعات مطرح شده در مشاوره جنسی تلفنی

 

سوالات متداول

آیا خود ارضایی اختلال جنسی است و نیاز به درمان دارد؟

خود ارضایی به خودی خود یک اختلال جنسی نیست و بسیاری از افراد به خصوص در دوره رسش و بلوغ جنسی این امر را تجربه می‌کنند. با این حال تکرار عمل خودارضایی می‌تواند نوعی وابستگی روانی نسبت به آن را شکل دهد. به طوری که فرد برای انجام آن در خود نوعی احساس اجبار را تجربه می‌کند که در این صورت می‌تواند منجر به بروز آسیب‌های روان شناختی شود. در نتیجه اگر خودارضایی به عملی تکراری و غیر قابل کنترل درآمده و احساسات ناخوشایندی را در شما به جریان انداخته لازم است که از یک مشاور برای بهبود شرایط خود کمک بگیرید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره