تعبیر خواب همسر سابق

کانال تلگرام روانشناسی      اینستاگرام روانشناسی

تعبیر خواب همسر سابق زمانی معنا دارد که رویا را در نزدیکی سحر ببینید و موضوع خواب برگرفته از حوادث روز نباشد. از نظر روانشناسان رویا شاهراهی به ضمیر ناخودآگاه محسوب می‌شود و در نزدیکای سحر که خواب عمیق شده، گویا دریچه‌های ورود به ناخودآگاه هم باز می‌شوند. شاید همان بخشی از ذهن باشد که معبران باستانی آن را دروازه‌ای به سوی عالم غیب می‌دانند. بنابراین هر رویا را از دو جنبه می‌توان تعبیر کرد؛ بعد روانشناسی و بعد عرفانی. تعبیر خواب هر آنچه که باشد حال و برداشت شما از آن خواب هم تاثیر بسیاری بر معنای آن دارد. گاه خوابی معنای بدی دارد، اما شما هم در خواب و هم در بیداری احساس خوبی از دیدن آن خواب دارید، بنابراین علی رغم توضیحات زیر می‌توان گفت برداشت‌تان بسیار اهمیت دارد. برای دریافت تعبیر خواب تان می‌توانید مشاوره تلفنی دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه تعبیر خواب همسر سابق می‌توانید در هر زمان از روز برای مشاوره تلفنی با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو از طریق شماره 02191002360 و یا از طریق تلفن های ثابت شهری با شماره 9099070354 تماس بگیرید.

تعبیر خواب ارتباط با همسر سابق از نظر معبران باستانی

به عقیده معبران باستانی، دیدن حالت‌های مختلفی از ارتباط با همسر سابق در خواب می‌تواند تعابیر متفاوتی نیز داشته باشد. دیدن همسر سابق در خواب لزوما به معنای داشتن احساسات و کشش عاطفی میان شما و همسر سابق‌تان نیست. ممکن است این خواب به موضوعات حل نشده زندگی شما اشاره داشته باشد که یادآوری آن برایتان دردآور بوده و فکرتان را مشغول کرده است. در ادامه تعبیر ارتباط با همسر سابق را از منظر معبران باستانی و اسلامی مرور کرده‌ایم. برای دیدن انواع تعبیر خواب کلیک کنید.

توجه داشته باشید که تعبیر خواب صحیح بستگی به شرایط زندگی شما دارد و تعابیر زیر تنها بر اساس خواب افرادی بوده که به این بزرگان مراجعه کرده‌اند.

معنی خواب با همسر سابق از نظر محمد بن سیرین

محمد بن سیرین بر این عقیده است که به طور کلی مقاربت کردن در خواب به معنای حل شدن مشکلات گذشته و آغاز یک زندگی جدید است.

اگر فردی خواب همبستر شدن و نزدیکی با همسر سابق خود را ببیند، به این معنی است که تمایل به بازگشت دارد. بیننده خواب برای رهایی از احساس طردشدگی و ترمیم رابطه خود می‌خواهد به رابطه قبلی خود بازگردد.

در تعابیری دیگر از این معبر باستانی، نزدیکی کردن با شوهر سابق به معنای این است که بیننده خواب به موقعیت‌های بزرگی در زندگی دست پیدا می‌کند. اگر فرد در خواب ببیند که در حین رابطه جنسی با همسر سابقش خونی خارج می‌گردد؛ به این معناست که پول‌های حرامی وارد زندگی او می‌شود.

اگر فردی در خواب ببیند که با همسر سابق خود مجدد ازدواج می‌کند و هر دوی آن‌ها این ازدواج را با پوشیدن لباس‌های سفید، جشن می‌گیرند؛ به این معنی است که فرد در زندگی خود به مال و نعمت فراوانی می‌رسد.

برای آشنایی با راه های ازدواج با همسر سابق کلیک کنید.

تعبیر خواب ارتباط با همسر سابق از نظر امام صادق (ع)

از دیگر معبران باستانی، امام صادق (ع) می‌باشد که می‌فرماید : اگر فردی خواب همبستر شدن و نزدیکی با همسر سابق خود را ببیند و بعد از بیداری نیاز به غسل داشته باشد، خواب او هیچ معنایی نخواهد داشت.

اگر فردی در خواب ببیند که با همسر سابق خود که مرده است، نزدیکی می‌کند به این معنی است که بیننده خواب به حاجت خود می‌رسد و سود بسیاری را به دست می‌آورد. البته اگر فرد در خواب ببیند که در حین برقراری رابطه جنسی از او منی خارج می‌گردد، خواب تعبیر خوبی نخواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر مقاله تعبیر خواب رابطه جنسی را بخوانید.

تعبیر خواب ارتباط با همسر سابق از نظر حضرت دانیال (ع)

دانیال نبی (ع) می‌فرماید : اگر فردی در خواب ببیند که با همسر سابق خود نزدیکی می‌کند و آب منی هم از او خارج می‌گردد، به این معنی است که او به خواسته و حاجت خود می‌رسد.

معنی‌‌خواب‌ ارتباط با همسر سابق از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

از نظر منوچهر مطیعی تهرانی، خواب همبستر شدن و نزدیکی با همسر سابق به معنای کسب آسودگی است و با توجه به شرایط فرد بیننده خواب تعبیر می‌گردد. به عنوان مثال فردی که غمگین است از غم رها می‌شود، فردی که بدهی دارد، قرض خود را می‌دهد و فردی که با کسی کدورت در میان دارد، آشتی می‌کند.

البته بیننده خواب باید در نظر داشته باشد که اگر خواب نزدیکی با همسر سابق در ابتدا یک خواب شیطانی باشد، تعبیر نخواهد داشت.

برای آشنایی با راه های فراموش کردن همسر سابق کلیک کنید.

تعبیر خواب ارتباط با همسر سابق از نظر روانشناسان

روانشناسان با مطالعاتی که بر خواب و رویا داشته‌اند، متوجه فعالیت‌های روانی ناخودآگاه در هنگام خواب شده‌اند. ناخودآگاه همان بخشی است که در عالم بیداری سکوت کرده، ولی تاثیر زیادی بر باورها، شناخت و حتی رفتار ما دارد. وقتی که به خواب می‌روید، ناخودآگاه کنترل را به دست گرفته و هر آنطور که می‌خواهد رفتار می‌کند. ناخودآگاه مانند راهرویی که پر از در هست در خود ساکنانی دارد که از کودکی تا به امروز این راهرو بلندتر و پرجمعیت‌تر گشته است. در عالم خواب گویی این ساکنان بیرون آمده و گاه خاطرات و گاه ترس‌ها و گاهی هم آرزوها را مرور می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با خواب دیدن کلیک کنید.

اما گاهی هم رویاهایی می‌بینیم که هرگز اتفاق نیافتاده و یا به آن فکر نشده. برای مثال ممکن است زمانی خواب ارتباط با همسر سابق ببینید که در طول روز اصلا به آن فکر نکردید یا هیچ گونه مشغله ذهنی در مورد آن نداشتید.

روانشناسان به خصوص آن‌هایی که با رویکردهای روانکاوی کار می‌کنند بر این باورند که اشیاء مختلف در خواب می‌توانند نماد و بازتاب یک موضوع خاص باشند. آن‌ها از طریق کاوش در مورد نوع هیجانی که در خواب وجود داشته و کمک گرفتن از تکنیک‌هایی نظیر تداعی آزاد، در مورد رویا تلاش می‌کنند به معنای نهفته در خواب پی ببرند. برای آشنایی بیشتر با روش های مربوط به روانکاوی کلیک کنید.

تعبیرخواب همسرسابق به روش یونگ

اگر فردی خواب همبستر شدن و نزدیکی با همسر سابق ببیند و از رابطه جنسی که برقرار کرده است، لذت نبرد؛ به این معنی است که او در زندگی واقعی کج خلقی‌هایی دارد که ممکن است در رابطه او با دیگران تاثیر بگذارد.

اگر فردی در خواب ببیند که در حال بوسیدن و هم‌آغوشی با همسر سابق خود است اما مانعی همچون پریدن از خواب، این رویا را قطع می‌کند. به این معنی است که بیننده خواب، احساساتش را در زندگی واقعی محدود می‌کند.

در صورتی که فرد در خواب ببیند که همسر سابقش او را در آغوش می‌گیرد، به این معنی است که فرد احساس عمیق تنهایی دارد.

برای توقف خواب تکراری کلیک کنید.

خواب عروسی با همسرسابق

اگر فردی در خواب ببیند که عاشق همسر سابق خود شده است، به این معنی است که ممکن است او به زودی یا عاشق شود و یا ازدواج کند.

معنی‌خواب همبستر شدن همسر سابق با زن دیگر

اگر زنی در خواب ببیند که همسر سابقش با زن دیگری همبستر شده است، به این معنی می‌باشد که میان او و همسر سابقش روابط ناتمامی وجود دارد. ممکن است همسر سابق فرد بیننده خواب، هنوز به او فکر کند.

خواب بازگشت همسر سابق

بازگشت همسر سابق در خواب، بازتابی از خاطرات و امیدهای بیننده خواب می‌باشد.

خواب کتک زدن همسر سابق

اگر فردی در خواب ببیند که همسر سابق خود را کتک می‌زند، تعبیر خواب او سوء تفاهم‌هایی است که باعث جدایی او و همسرش شده است. سوء تفاهم‌ها و مشکلاتی که حتی پس از جدایی نیز حل نشده است.

برای دریافت مشاوره در زمینه تعبیر خواب همسر سابق می‌توانید در هر زمان از روز برای مشاوره تلفنی با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو از طریق شماره 02191002360 و یا از طریق تلفن های ثابت شهری با شماره 9099070354 تماس بگیرید.

کانال تلگرام روانشناسی      اینستاگرام روانشناسی


شماره تماس ذهن نو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره