تشخیص مرد متاهل

تشخیص مردان متاهل و نشانه های مرد زن دار برای بسیاری از خانم‌هایی که قصد شروع رابطه‌ای را دارند، حایز اهمیت است. خیلی از دختران دچار آسیب‌های عاطفی از رابطه‌ای با مردان متاهل هستند. در این میان مردان متاهل، برخی به دلایل مختلفی همچون سردی رابطه با همسر و یا تنوع طلبی شخصی تمایل به برقراری ارتباط با دیگر دختران دارند. معمولا این دسته از مردان سعی می‌کنند طرف مقابل را فریب دهند و تظاهر می‌کنند مجرد هستند و یا متارکه کرده‌اند. این نوع روابط برای دختران بسیار آسیب زننده است به همین دلیل بهتر است که از ابتدا با تشخیص مرد متاهل وارد رابطه نشوند. اگر در چنین رابطه‌ای قرار گرفته‌اید، حتما از خدمات مشاوره رابطه دختر و پسر استفاده نمایید.

تشخیص مرد متاهل و نشانه های مرد زن دار

مردان برای برقراری ارتباط با جنس مخالف خارج از چهارچوب ازدواج دلایل خود را دارند و برخی از آن‌ها برای اینکه طرف مقابل را به خود علاقه مند کنند (تا به اهداف خود برسند)، او را فریب می‌دهند.

در واقع این مردان با گفتن دروغ‌های پی در پی، نقش یک مرد مجرد را بازی می‌کنند که احتمالا یا اصلا ازدواج نکرده است و یا از همسر خود جدا شده است.

در این میان هستند دختران و زنانی که فریب این مردان را می‌خورند و با آن‌ها وارد یک رابطه عاطفی می‌شوند. اما وارد شدن در یک رابطه با مرد متاهل در نهایت باعث شکست عاطفی و احساس سرخوردگی خواهد شد. برای آشنایی با عوارض و راه های رفع پیامدهای رابطه با مرد متاهل کلیک کنید.

بنابراین باید تمامی خانم‌های مجرد از نشانه های مردان متاهل مطلع باشند تا اگر با چنین افرادی مواجه شدند، آگاهانه رفتار کنند و از ورود به چنین رابطه‌هایی بپرهیزند.

1- استفاده از چند خط تلفن

معمولا مردان متاهلی که به دلیل تنوع طلبی و … وارد رابطه با شخص دیگری می‌شوند، از چند خط تلفن همراه استفاده می‌کنند.

اگر با مردی مواجه شده‌اید که چند خط تلفن همراه دارد و برای برقراری ارتباط با شما از یک خط تلفن اعتباری استفاده می‌کند، لازم است کمی نگران شوید.

استفاده همزمان از چند خط می‌تواند به شما هشدار دهد. احتمالا او خط ثابتی دارد که تمایل ندارد شما از آن مطلع باشید، چراکه خانواده و همسرش از آن خط ثابت اطلاع دارند.

2- تشخیص مرد متاهل با حرف های ضد و نقیض

مردان متاهل در میان حرف‌هایشان، حرف‌های ضد و نقیض زیاد دارند که می‌تواند به دو دلیل باشد. دلیل اول اینکه قصد دارند شما را گمراه کنند و حواستان را پرت کنند و دلیل دوم هم این است که انسان‌های دروغگو کم حافظه هستند و شاید او حرفی زده که حالا فراموش کرده است.

در این صورت شما با کمی تحقیق در مورد او می‌توانید دروغ‌هایش را آشکار کنید. حتی می‌توانید از او بخواهید که شناسنامه‌اش را برای شما بیاورد. معمولا در شناسنامه این دسته از افراد هیچ گونه مهر طلاقی وجود ندارد و نشان می‌دهند که آن‌ها از همسرشان جدا نشده‌اند و صرفا به خاطر تنوع طلبی با شما هستند.

بیشتر بخوانید : تمایل به رابطه سه نفره

3- اختصاص زمان‌ های مشخصی برای تماس تلفنی

مردان متاهل در ارتباط با نفر دوم معمولا ساعت‌های خاصی را جهت برقراری تماس تلفنی و یا ملاقات حضوری اختصاص می‌دهند.

معمولا این دسته از مردان در زمان‌هایی که سرکار هستند و به عبارتی ساعات ادرای است، وقت حرف زدن دارند و زمانی که به خانه می‌روند به بهانه‌های مختلف پاسخگو نیستند. اگر در ساعت‌هایی خارج از بازه زمانی تعیین شده توسط او، تماس بگیرید احتمالا تماس شما بی پاسخ خواهد بود.

4- تشخیص مرد متاهل | بهانه های مختلف برای عدم پاسخگویی

معمولا این دسته از مردان برای عدم پاسخگویی به تماس تلفنی شما دلایل مختلفی دارند. مثلا می‌گویند پیش مادرم و یا پیش پدرم بودم و نتوانستم پاسخ دهم.

اگر عدم پاسخگویی‌های او تکرار شود، شما باید شک کنید که احتمالا مشکلی هست که او نمی‌خواهد به تماس شما پاسخ دهد.

5- برقراری ارتباط از طریق ایمیل یا پیامک

مردانی که تمایل دارند با نفر دومی در ارتباط باشند، معمولا سعی می‌کنند خارج از روش‌های ارتباطی مرسوم شامل برقراری از طریق شبکه های ارتباطی و اینترنتی در ارتباط باشند و پیامک و ایمیل را ترجیح می‌دهند.

می‌توانید از او بخواهید که در یکی از شبکه های اجتماعی با هم در ارتباط باشید، حتی اگر او بپذیرد؛ با یک حساب کاربری بی نام و نشان با شما ارتباط می‌گیرد.

6- تشخیص مرد متاهل | عدم معرفی شما به خانواده یا دوستان

مردان متاهل معمولا تمایلی ندارند کسی که با او در ارتباط هستند را به دیگران معرفی کنند. بنابراین از خانواده خود به دوست دخترشان حرفی نمی‌زنند و او را به خانواده و دوستانشان معرفی نمی‌کنند و حتی برخی از آن‌ها از بودن در جمع‌های دوستان و آشنایان شما به شدت مقاومت می‌کند (شاید به این خاطر که مبادا آشنایی آن‌ها را ببیند).

7- گمنام بودن آدرس خانه

یکی دیگر از نشانه های مردان متاهل این است که آدرس خانه خود را به دوست دختر خود نمی‌دهند. برخی این مردان بهانه‌های مختلفی برای این کار خود دارند، اما بهتر است اعتماد نکنید چراکه هیچ دلیلی برای ندانستن آدرس خانه کسی که با او در ارتباط هستید، وجود ندارد.

8- از همسرم جدا شده ام

بسیاری از مردان متاهل برای جذب طرف مقابل و فریب او به دروغ می‌گویند که از همسرشان جدا شده‌اند. برای اینکه بدانید ادعای آن‌ها درست است، می‌توانید از آن ها بخواهید که شناسنامه شان را به شما نشان دهند و اگر این موضوع حقیقت دارد، پس نباید سایر نشانه‌ های مردان زن دار را داشته باشند.

9- عدم حضور در مکان‌های عمومی

مردان متاهل چون دوست ندارند کسی متوجه حضور شما در کنارشان شود، هیچ گاه تمایلی به رفتن به مکان‌های عمومی همراه شما را ندارند.

البته اگر این دسته از مردان حاضر شوند همراه شما در مکان‌های عمومی حاضر شوند، معمولا مضطرب و عصبی خواهند بود.

10- ناپدید شدن در روزهای تعطیل و آخرهفته‌ها

مردان متاهل در روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها ناپدید می‌شوند، چراکه باید وقت خود را با خانواده و دوستان خود سپری کنند.

سخن آخر

برای دختران جوان تشخیص مردان زن دار کار آسانی نیست، درگیر شدن عواطف و یا سایر مسائل شخصی خانم باعث می‌شود که چشم بر روی بسیاری از مسائل ببندد. در چنین شرایطی احتمال آسیب و یا درگیر شدن در رابطه‌ای بی سرانجام بالا رفته و مشکلات زیادی ایجاد خواهد کرد. بنابراین توصیه می‌شود به جای سرزنش خود یا دیگری و یا ترحم، حتما درباره مفهوم خیانت اطلاعات خود را بالا ببرید. ازین بابت توصیه می‌شود که مقاله خیانت همسر و درمان خیانت را مطالعه نمایید.

برای دریافت مشاوره در زمینه تشخیص مرد متاهل و نشانه های مرد زن دار می‌توانید در هر زمان از روز برای مشاوره خیانت تلفنی با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو از طریق شماره 02166419012 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره